Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, otevřít, prohlížet, upravit, přehrát, importovat, změnit soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Přípona souboru arj

Starší komprimační program ARJ vytvořil Robert K. Jung. Zkratka je složená z prvních písmen Archived by Robert Jung.

Význam slova, termín, co je to arj? Jak a v čem editovat, otevřít, prohlížet, upravit, přehrát, importovat, změnit soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Souborový formát: arj

Jak editovat, vytvořit, změnit soubor s příponou .arj?

V čem otevřít, rozbalit, prohlížet soubor s koncovkou .arj?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, upravit, převést soubor formátu arj?

7-Zip
ARJ32
ExtractNow

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony arj sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru arj se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak otevřít, jak změnit, co to je arj?, export, informace, jak vytvořit arj, v čem upravit, čím zobrazit, jak rozbalit, .arj, wiki, jak přehrát, formát souboru, jak komprimovat, souborový formát, co znamená arj?, převod souborů, druhy souborů

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona arj? Jak přehrát arj soubor, resp. jak zobrazit arj soubor.

Znáte význam termínu Cidlina? Znáte pojem Outlook? Víte, co je to Koliformní bakterie? Znáte výraz Aritmetický průměr?

Výběr formátů a přípon souborů

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou arj. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?