Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, importovat, vytvořit, spustit, otevřít, editovat, rozbalit soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Přípona souboru arj

Starší komprimační program ARJ vytvořil Robert K. Jung. Zkratka je složená z prvních písmen Archived by Robert Jung.

Význam slova, termín, co je to arj? Jak a v čem přehrát, importovat, vytvořit, spustit, otevřít, editovat, rozbalit soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Souborový formát: arj

Jak přehrát, prohlížet, rozbalit soubor s příponou .arj?

V čem importovat, převést, vytvořit soubor s koncovkou .arj?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, spustit, zobrazit soubor formátu arj?

7-Zip
ARJ32
ExtractNow

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to arj? s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru arj se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: formát souboru, Komprimace dat, v čem spustit, jak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, co znamená arj?, wiki, čím zobrazit, import, co to je arj?, jak otevřít, jak vytvořit arj, převod souborů, jak komprimovat, Komprimace dat, jak přehrát, koncovka souboru arj

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou arj? Jak přehrát arj soubor, resp. jak zobrazit arj soubor.

Znáte výraz Lesopark? Znáte pojem Menšinová vláda? Znáte výraz Tumor? Znáte pojem Celta?

Zkuste také následující přípony souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou arj. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?