Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, rozbalit, upravit, zobrazit, změnit, konvertovat, importovat soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Přípona souboru arj

Starší komprimační program ARJ vytvořil Robert K. Jung. Zkratka je složená z prvních písmen Archived by Robert Jung.

Význam slova, termín, co je to arj? Jak a v čem prohlížet, rozbalit, upravit, zobrazit, změnit, konvertovat, importovat soubor s příponou arj (Komprimace dat)

Souborový formát: arj

Jak prohlížet, editovat, importovat soubor s příponou .arj?

V čem rozbalit, spustit, upravit soubor s koncovkou .arj?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, zobrazit, převést soubor formátu arj?

7-Zip
ARJ32
ExtractNow

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to arj? s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Přípona souboru arj je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: co znamená arj?, jak rozbalit, význam slova, editace, jak změnit, v čem upravit, .ARJ, jak editovat, čím zobrazit, informace, koncovka souboru arj, jak otevřít, v čem spustit, jak komprimovat, přípona souboru arj, jak přehrát, .arj, jak převést

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona arj? Jak přehrát arj soubor, resp. jak zobrazit arj soubor.

Víte, co je to ČSN? Vzpomněli byste si na význam slova Epika? Znáte význam termínu Individualismus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kolísavý tlak

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou arj. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?