Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, komprimovat, editovat, spustit, otevřít, importovat, vytvořit soubor s příponou msg (Internet a web)

Přípona souboru msg

Soubor s přílohou .msg pravděpodobně obsahuje emailovou zprávu vytvořenou v programu Microsoft Outlook.

Význam slova, termín, co je to msg? Jak a v čem přehrát, komprimovat, editovat, spustit, otevřít, importovat, vytvořit soubor s příponou msg (Internet a web)

Souborový formát: msg

Jak přehrát, změnit, vytvořit soubor s příponou .msg?

V čem komprimovat, zobrazit, editovat soubor s koncovkou .msg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, spustit, konvertovat soubor formátu msg?

Microsoft Outlook

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace.

Zaujal vás formát, koncovka souboru msg? Potom se o definici podělte s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Formát souboru msg patří do sekce Internet a web

Klíčová slova: jak rozbalit, jak komprimovat, .MSG, wiki, co to je msg?, jak vytvořit msg, jak editovat, čím zobrazit, formát souboru, koncovka souboru msg, Internet a web, co znamená msg?, jak otevřít, převod souborů, export, jak konvertovat, editace, v čem upravit

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou msg? Jak přehrát msg soubor, resp. jak zobrazit msg soubor.

Znáte výraz Technická výchova? Znáte význam termínu Alternativni léčba? Znáte význam termínu Predikce? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nostrifikace?

Často hledané koncovky souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msg. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?