Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, prohlížet, převést, otevřít, konvertovat, vytvořit, upravit soubor s příponou cue (Obrazy disků)

Přípona souboru cue

Soubor v příponou .cue je textovým (ASCII) souborem obsahujícím definici rozvržení stop na kompaktním disku (CD, DVD, apod.). V tomto souboru jsou uloženy názvy alb, interpretů i jednotlivých hudebních stop (písniček). Soubor se používá i pro definici datových CD spolu s image souborem s příponou .bin.

Význam slova, termín, co je to cue? Jak a v čem zobrazit, prohlížet, převést, otevřít, konvertovat, vytvořit, upravit soubor s příponou cue (Obrazy disků)

Souborový formát: cue

Jak zobrazit, rozbalit, upravit soubor s příponou .cue?

V čem prohlížet, editovat, převést soubor s koncovkou .cue?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, otevřít, exportovat soubor formátu cue?

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Roxio Creator
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nero 12
UltraISO
Alcohol 120%

Uvedené informace jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu cue s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona cue je v kategorii Obrazy disků

Klíčová slova: jak editovat, zkratka cue, Obrazy disků, .CUE, druhy souborů, co to je cue?, co znamená cue?, jak přehrát, jak vytvořit cue, v čem spustit, jak rozbalit, spuštění souboru, jak změnit, jak konvertovat, význam slova, přípona souboru cue, wiki, formát souboru

Kategorie Obrazy disků,  cue, ilustrační obrázek

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona cue? Jak přehrát cue soubor, resp. jak zobrazit cue soubor.

Víte, co to je De iure? Znáte pojem Kdoule? Víte, co je to Melancholie? Znáte výraz Gazpacho?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cue. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.