Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, konvertovat, zobrazit, spustit, vytvořit, komprimovat, rozbalit soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Přípona souboru dlo

Přípona .dlo označuje plugin programu Autodesk 3ds Max.

Význam slova, termín, co je to dlo? Jak a v čem exportovat, konvertovat, zobrazit, spustit, vytvořit, komprimovat, rozbalit soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Souborový formát: dlo

Jak exportovat, editovat, rozbalit soubor s příponou .dlo?

V čem konvertovat, importovat, zobrazit soubor s koncovkou .dlo?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, spustit, prohlížet soubor formátu dlo?

Autodesk 3ds Max

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu dlo s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona dlo je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: co to je dlo?, čím zobrazit, jak vytvořit dlo, jak editovat, formát souboru, jak přehrát, import, jak komprimovat, přípona souboru dlo, jak převést, prohlížení, druhy souborů, význam slova, editace, .dlo, Ostatní soubory, v čem upravit, v čem spustit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou dlo? Jak přehrát dlo soubor, resp. jak zobrazit dlo soubor.

Víte, co to je Zásilkovna? Znáte význam termínu Archaismus? Pamatujete si definici pojmu Warfarin? Vzpomněli byste si na význam slova Tanin?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dlo. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.