Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, prohlížet, editovat, otevřít, exportovat, vytvořit, změnit soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Přípona souboru dlo

Přípona .dlo označuje plugin programu Autodesk 3ds Max.

Význam slova, termín, co je to dlo? Jak a v čem upravit, prohlížet, editovat, otevřít, exportovat, vytvořit, změnit soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Souborový formát: dlo

Jak upravit, importovat, změnit soubor s příponou .dlo?

V čem prohlížet, komprimovat, editovat soubor s koncovkou .dlo?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, otevřít, přehrát soubor formátu dlo?

Autodesk 3ds Max

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Líbí se vám definice přípony souboru dlo? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru dlo se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: prohlížení, wiki, co to je dlo?, co znamená dlo?, čím zobrazit, Ostatní soubory, jak rozbalit, v čem upravit, jak změnit, v čem spustit, koncovka souboru dlo, jak převést, export, jak konvertovat, jak editovat, převod souborů, zkratka dlo, spuštění souboru

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou dlo? Jak přehrát dlo soubor, resp. jak zobrazit dlo soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Přírodní rezervace? Znáte význam termínu Epilog? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Vrubopis Znáte pojem Ozonová díra?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dlo. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.