Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, spustit, importovat, otevřít, převést, komprimovat, přehrát soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Přípona souboru dlo

Přípona .dlo označuje plugin programu Autodesk 3ds Max.

Význam slova, termín, co je to dlo? Jak a v čem exportovat, spustit, importovat, otevřít, převést, komprimovat, přehrát soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Souborový formát: dlo

Jak exportovat, editovat, přehrát soubor s příponou .dlo?

V čem spustit, změnit, importovat soubor s koncovkou .dlo?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, otevřít, upravit soubor formátu dlo?

Autodesk 3ds Max

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru dlo? Pak se o ní podělte s kolegy, přáteli a partnery na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru dlo je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: import, informace, export, editace, jak vytvořit dlo, přípona souboru dlo, formát souboru, význam slova, jak otevřít, co znamená dlo?, jak změnit, v čem upravit, jak konvertovat, spuštění souboru, druhy souborů, převod souborů, .dlo, souborový formát

Kategorie Ostatní soubory,  dlo, ilustrační obrázek

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona dlo? Jak přehrát dlo soubor, resp. jak zobrazit dlo soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Despocie Vzpomněli byste si na význam slova Lufa? Vzpomněli byste si na význam slova Konotace? Víte, co to je Interference?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dlo. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.