Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Přípona souboru dlo

Přípona .dlo označuje plugin programu Autodesk 3ds Max.

Význam slova, termín, co je to dlo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Souborový formát: dlo

Jak otevřít soubor s příponou .dlo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dlo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dlo?

Autodesk 3ds Max

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (dlo) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dlo patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, co to je dlo?, Ostatní soubory, .DLO, wiki, jak přehrát, informace, Ostatní soubory, význam slova, v čem upravit, .dlo, import, v čem spustit, prohlížení, jak konvertovat, koncovka souboru dlo, souborový formát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona dlo? Jak přehrát dlo soubor, resp. jak zobrazit dlo soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Šodó? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Vesmír Pamatujete si definici pojmu Webhosting? Vzpomněli byste si na význam slova Komaxit?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dlo. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.