Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ps (Dokumenty)

Přípona souboru ps

Přípona .ps se používá pro dokumenty psané v programovacím jazyce PostScript od firmy Adobe.

Význam slova, termín, co je to ps? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ps (Dokumenty)

Souborový formát: ps

Jak otevřít soubor s příponou .ps?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ps?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ps?

GhostScript
GhostView
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ps? Potom se o definici podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ps je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak přehrát, význam slova, wiki, koncovka souboru ps, co to je ps?, v čem spustit, Dokumenty, jak otevřít, Dokumenty, souborový formát, čím zobrazit, .PS, jak konvertovat, import, prohlížení, editace, spuštění souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru ps? Jak přehrát ps soubor, resp. jak zobrazit ps soubor.

Víte, co je to Xenofobie? Znáte význam termínu Aritmetický průměr? Víte, co to je Píka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Mrva?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ps. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?