Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, rozbalit, exportovat, zobrazit, upravit, převést, přehrát soubor s příponou ps (Dokumenty)

Přípona souboru ps

Přípona .ps se používá pro dokumenty psané v programovacím jazyce PostScript od firmy Adobe.

Význam slova, termín, co je to ps? Jak a v čem vytvořit, rozbalit, exportovat, zobrazit, upravit, převést, přehrát soubor s příponou ps (Dokumenty)

Souborový formát: ps

Jak vytvořit, editovat, přehrát soubor s příponou .ps?

V čem rozbalit, importovat, exportovat soubor s koncovkou .ps?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, zobrazit, konvertovat soubor formátu ps?

GhostScript
GhostView
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme.

Líbí se vám definice přípony souboru ps? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona ps patří do kategorie Dokumenty

Klíčová slova: v čem upravit, jak rozbalit, Dokumenty, export, prohlížení, .ps, jak přehrát, převod souborů, wiki, editace, jak převést, jak konvertovat, jak změnit, co to je ps?, souborový formát, jak otevřít, .PS, jak vytvořit ps

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona ps? Jak přehrát ps soubor, resp. jak zobrazit ps soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Drobná stavba? Znáte výraz Apriori? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Výstružník Víte, co je to Biologický pas?

Náhodné formáty souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ps. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?