Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, editovat, rozbalit, prohlížet, zobrazit, převést, exportovat soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem upravit, editovat, rozbalit, prohlížet, zobrazit, převést, exportovat soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak upravit, změnit, exportovat soubor s příponou .3gp2?

V čem editovat, otevřít, rozbalit soubor s koncovkou .3gp2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, prohlížet, importovat soubor formátu 3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to 3gp2? s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru 3gp2 patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit 3gp2, v čem spustit, prohlížení, jak rozbalit, koncovka souboru 3gp2, jak komprimovat, přípona souboru 3gp2, import, jak editovat, v čem upravit, export, význam slova, čím zobrazit, informace, Video soubory

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Víte, co je to Sója? Znáte pojem Permitivita? Víte, co je to Artróza? Znáte výraz Pečený čaj?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.