Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, zobrazit, spustit, importovat, rozbalit, editovat, exportovat soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem upravit, zobrazit, spustit, importovat, rozbalit, editovat, exportovat soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak upravit, konvertovat, exportovat soubor s příponou .3gp2?

V čem zobrazit, otevřít, spustit soubor s koncovkou .3gp2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, importovat, převést soubor formátu 3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Chyby vyhrazeny.

Definici souborového formátu 3gp2 můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona 3gp2 je v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak rozbalit, spuštění souboru, zkratka 3gp2, informace, v čem spustit, .3gp2, přípona souboru 3gp2, formát souboru, .3GP2, export, editace, význam slova, jak převést, import, co to je 3gp2?, prohlížení, jak konvertovat, wiki

Teď už víte Co znamená přípona souboru 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Víte, co je to Přepona? Víte, co je to Bilaterální dohoda? Znáte význam termínu Sublime Text? Znáte výraz Borelióza?

Vybrané formáty a přípony souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.