Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak otevřít soubor s příponou .3gp2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to 3gp2? s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru 3gp2 se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: .3gp2, jak převést, formát souboru, jak otevřít, v čem upravit, .3GP2, export, jak vytvořit 3gp2, spuštění souboru, informace, editace, wiki, význam slova, jak konvertovat, prohlížení, jak přehrát, přípona souboru 3gp2

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Pučálka? Vzpomněli byste si na význam slova Čtyřstěn? Znáte pojem Čečetka? Víte, co je to Inverze?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).