Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak otevřít soubor s příponou .3gp2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (3gp2) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru 3gp2 patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: formát souboru, editace, jak převést, význam slova, přípona souboru 3gp2, prohlížení, import, Video soubory, spuštění souboru, export, jak vytvořit 3gp2, jak otevřít, čím zobrazit, Video soubory, souborový formát, .3GP2, wiki

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Minecraft? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ex offo Pamatujete si definici pojmu Tilápie? Vzpomněli byste si na význam slova Nefrologie?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.