Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak otevřít soubor s příponou .3gp2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Texty mohou obsahovat chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony 3gp2 sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona 3gp2 je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, jak otevřít, .3gp2, Video soubory, informace, přípona souboru 3gp2, prohlížení, souborový formát, jak převést, import, koncovka souboru 3gp2, co znamená 3gp2?, v čem upravit, význam slova, co to je 3gp2?, v čem spustit, formát souboru

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Drama? Znáte pojem Lichva? Víte, co je to Ramadán? Znáte význam termínu Lymfa?

Náhodné formáty souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.