Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, komprimovat, exportovat, zobrazit, spustit, importovat, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem vytvořit, komprimovat, exportovat, zobrazit, spustit, importovat, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak vytvořit, převést, přehrát soubor s příponou .3gp2?

V čem komprimovat, otevřít, exportovat soubor s koncovkou .3gp2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, zobrazit, upravit soubor formátu 3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to 3gp2? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru 3gp2 je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: jak změnit, přípona souboru 3gp2, import, export, jak vytvořit 3gp2, .3GP2, v čem spustit, druhy souborů, prohlížení, informace, formát souboru, Video soubory, wiki, význam slova, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, Video soubory

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Víte, co je to Id? Vzpomněli byste si na význam slova Cloudové úložiště? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Abstrakce? Vzpomněli byste si na význam slova Folklór?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.