Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Přípona souboru otp

Otevřený formát souborů šablony prezentace ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Presentation.

Význam slova, termín, co je to otp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Souborový formát: otp

Jak otevřít soubor s příponou .otp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .otp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .otp?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (otp) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru otp patří do sekce Šablony

Klíčová slova: koncovka souboru otp, informace, Šablony, jak vytvořit otp, formát souboru, spuštění souboru, co znamená otp?, čím zobrazit, jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, přípona souboru otp, co to je otp?, export, v čem spustit, jak otevřít, Šablony

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona otp? Jak přehrát otp soubor, resp. jak zobrazit otp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Determinant? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tarhoňa Pamatujete si definici pojmu Stanné právo? Vzpomněli byste si na význam slova Warez?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou otp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.