Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Přípona souboru otp

Otevřený formát souborů šablony prezentace ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Presentation.

Význam slova, termín, co je to otp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Souborový formát: otp

Jak otevřít soubor s příponou .otp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .otp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .otp?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu otp s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru otp je v kategorii Šablony

Klíčová slova: .OTP, export, jak otevřít, jak konvertovat, význam slova, přípona souboru otp, import, jak vytvořit otp, jak přehrát, spuštění souboru, wiki, prohlížení, formát souboru, čím zobrazit, jak převést, informace, souborový formát

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona otp? Jak přehrát otp soubor, resp. jak zobrazit otp soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Lanýž Pamatujete si definici pojmu Ionizátor? Vzpomněli byste si na význam slova Catering? Znáte pojem Minimální mzda?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou otp. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.