Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4r (Audio soubory)

Přípona souboru m4r

Přípona souboru m4r obvykle označuje audio soubor typu MPEG-4 s vyzváněním pro telefony Apple iPhone. Soubory zakoupené ve službě iTunes jsou chráněné FairPlay DRM (Digital Rights Management), soubory třetích stran nemusí obsahovat ochranu a lze s nimi pracovat jako s běžnými .m4a soubory.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: m4r

Jak otevřít soubor s příponou .m4r?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4r?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4r?

File Viewer Plus
Apple iTunes

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m4r? s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru m4r je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: přípona souboru m4r, editace, v čem spustit, čím zobrazit, souborový formát, jak otevřít, význam slova, prohlížení, wiki, v čem upravit, informace, Audio soubory, jak přehrát, .m4r, co znamená m4r?, co to je m4r?, jak vytvořit m4r

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona m4r? Jak přehrát m4r soubor, resp. jak zobrazit m4r soubor.

Víte, co je to Akvizice? Znáte význam termínu Mrva? Víte, co to je Obří slalom? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Crossfit?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4r. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.