Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, vytvořit, komprimovat, importovat, otevřít, konvertovat, přehrát soubor s příponou m4r (Audio soubory)

Přípona souboru m4r

Přípona souboru m4r obvykle označuje audio soubor typu MPEG-4 s vyzváněním pro telefony Apple iPhone. Soubory zakoupené ve službě iTunes jsou chráněné FairPlay DRM (Digital Rights Management), soubory třetích stran nemusí obsahovat ochranu a lze s nimi pracovat jako s běžnými .m4a soubory.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: m4r

Jak změnit, upravit, přehrát soubor s příponou .m4r?

V čem vytvořit, prohlížet, komprimovat soubor s koncovkou .m4r?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, importovat, spustit soubor formátu m4r?

File Viewer Plus
Apple iTunes

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m4r? s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru m4r patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: v čem upravit, zkratka m4r, wiki, v čem spustit, jak komprimovat, jak rozbalit, informace, Audio soubory, .m4r, co znamená m4r?, druhy souborů, import, spuštění souboru, souborový formát, prohlížení, koncovka souboru m4r, .M4R, jak změnit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru m4r? Jak přehrát m4r soubor, resp. jak zobrazit m4r soubor.

Znáte pojem Ketodieta? Vzpomněli byste si na význam slova Poločas rozpadu? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Nostalgie Víte, co je to Liftago?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4r. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.