Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, editovat, prohlížet, přehrát, změnit, zobrazit, vytvořit soubor s příponou m4r (Audio soubory)

Přípona souboru m4r

Přípona souboru m4r obvykle označuje audio soubor typu MPEG-4 s vyzváněním pro telefony Apple iPhone. Soubory zakoupené ve službě iTunes jsou chráněné FairPlay DRM (Digital Rights Management), soubory třetích stran nemusí obsahovat ochranu a lze s nimi pracovat jako s běžnými .m4a soubory.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: m4r

Jak spustit, importovat, vytvořit soubor s příponou .m4r?

V čem editovat, upravit, prohlížet soubor s koncovkou .m4r?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, přehrát, komprimovat soubor formátu m4r?

File Viewer Plus
Apple iTunes

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Tento text (m4r) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona m4r se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: jak převést, co znamená m4r?, jak komprimovat, prohlížení, formát souboru, přípona souboru m4r, informace, jak vytvořit m4r, význam slova, import, Audio soubory, souborový formát, Audio soubory, wiki, spuštění souboru, koncovka souboru m4r, převod souborů, jak editovat

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou m4r? Jak přehrát m4r soubor, resp. jak zobrazit m4r soubor.

Víte, co je to Microsoft Edge? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo IQ? Pamatujete si definici pojmu Příslovce? Vzpomněli byste si na význam slova Variace?

Náhodné formáty souborů

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4r. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.