Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4r (Audio soubory)

Přípona souboru m4r

Přípona souboru m4r obvykle označuje audio soubor typu MPEG-4 s vyzváněním pro telefony Apple iPhone. Soubory zakoupené ve službě iTunes jsou chráněné FairPlay DRM (Digital Rights Management), soubory třetích stran nemusí obsahovat ochranu a lze s nimi pracovat jako s běžnými .m4a soubory.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: m4r

Jak otevřít soubor s příponou .m4r?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4r?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4r?

File Viewer Plus
Apple iTunes

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Definici souborového formátu m4r můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru m4r se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: Audio soubory, jak převést, koncovka souboru m4r, souborový formát, co to je m4r?, co znamená m4r?, čím zobrazit, v čem upravit, informace, prohlížení, .m4r, Audio soubory, jak vytvořit m4r, formát souboru, v čem spustit, jak konvertovat, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou m4r? Jak přehrát m4r soubor, resp. jak zobrazit m4r soubor.

Pamatujete si definici pojmu Outlet? Vzpomněli byste si na význam slova Vinkulace? Znáte pojem Faktura? Víte, co je to Hlezno?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4r. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.