Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4r (Audio soubory)

Přípona souboru m4r

Přípona souboru m4r obvykle označuje audio soubor typu MPEG-4 s vyzváněním pro telefony Apple iPhone. Soubory zakoupené ve službě iTunes jsou chráněné FairPlay DRM (Digital Rights Management), soubory třetích stran nemusí obsahovat ochranu a lze s nimi pracovat jako s běžnými .m4a soubory.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: m4r

Jak otevřít soubor s příponou .m4r?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4r?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4r?

File Viewer Plus
Apple iTunes

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony m4r sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru m4r patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: přípona souboru m4r, .m4r, Audio soubory, souborový formát, import, v čem spustit, jak vytvořit m4r, v čem upravit, koncovka souboru m4r, prohlížení, informace, čím zobrazit, .M4R, co znamená m4r?, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona m4r? Jak přehrát m4r soubor, resp. jak zobrazit m4r soubor.

Znáte význam termínu Obrat? Víte, co to je Lýčí? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Remise? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Spektiv

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4r. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.