Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4r (Audio soubory)

Přípona souboru m4r

Přípona souboru m4r obvykle označuje audio soubor typu MPEG-4 s vyzváněním pro telefony Apple iPhone. Soubory zakoupené ve službě iTunes jsou chráněné FairPlay DRM (Digital Rights Management), soubory třetích stran nemusí obsahovat ochranu a lze s nimi pracovat jako s běžnými .m4a soubory.

Neznámý typ přípony, koncovky, formátu souboru

Souborový formát: m4r

Jak otevřít soubor s příponou .m4r?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4r?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4r?

File Viewer Plus
Apple iTunes

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m4r se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona m4r je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: import, Audio soubory, informace, jak vytvořit m4r, co to je m4r?, jak konvertovat, formát souboru, .M4R, .m4r, Audio soubory, jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát, význam slova, přípona souboru m4r, souborový formát

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona m4r? Jak přehrát m4r soubor, resp. jak zobrazit m4r soubor.

Víte, co to je Instagram? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Rasismus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Parfémovaná voda Pamatujete si definici pojmu Akné?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4r. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.