Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, konvertovat, převést, prohlížet, přehrát, spustit, importovat soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Přípona souboru m3u

V souboru s příponou .m3u je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m3u? Jak a v čem exportovat, konvertovat, převést, prohlížet, přehrát, spustit, importovat soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Souborový formát: m3u

Jak exportovat, zobrazit, importovat soubor s příponou .m3u?

V čem konvertovat, vytvořit, převést soubor s koncovkou .m3u?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, prohlížet, rozbalit soubor formátu m3u?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m3u? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Souborová přípona m3u se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: v čem upravit, jak rozbalit, jak otevřít, koncovka souboru m3u, editace, jak vytvořit m3u, .M3U, čím zobrazit, co to je m3u?, význam slova, přípona souboru m3u, Audio soubory, jak převést, export, jak editovat, jak komprimovat, jak přehrát, převod souborů

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou m3u? Jak přehrát m3u soubor, resp. jak zobrazit m3u soubor.

Víte, co je to Klipart? Znáte výraz Plurál? Vzpomněli byste si na význam slova Aristokracie? Víte, co to je Skript?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?