Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Přípona souboru m3u

V souboru s příponou .m3u je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m3u? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Souborový formát: m3u

Jak otevřít soubor s příponou .m3u?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m3u?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m3u?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m3u? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru m3u se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: .M3U, wiki, co to je m3u?, jak přehrát, spuštění souboru, jak otevřít, souborový formát, jak převést, jak konvertovat, prohlížení, jak vytvořit m3u, v čem upravit, import, koncovka souboru m3u, čím zobrazit, .m3u, Audio soubory

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou m3u? Jak přehrát m3u soubor, resp. jak zobrazit m3u soubor.

Znáte význam termínu Whatsapp? Víte, co to je Kýla? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Phishing? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo VIP

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?