Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, exportovat, spustit, otevřít, editovat, změnit, konvertovat soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Přípona souboru m3u

V souboru s příponou .m3u je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou (pouze v rozšířené verzi) a dalšími informacemi. Playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m3u? Jak a v čem rozbalit, exportovat, spustit, otevřít, editovat, změnit, konvertovat soubor s příponou m3u (Audio soubory)

Souborový formát: m3u

Jak rozbalit, vytvořit, konvertovat soubor s příponou .m3u?

V čem exportovat, komprimovat, spustit soubor s koncovkou .m3u?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, otevřít, prohlížet soubor formátu m3u?

Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Nullsoft Winamp
Apple iTunes
RealNetworks RealPlayer
Media Player Classic

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m3u s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona m3u patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: jak přehrát, prohlížení, jak komprimovat, wiki, převod souborů, Audio soubory, čím zobrazit, .M3U, jak otevřít, co to je m3u?, zkratka m3u, co znamená m3u?, jak převést, souborový formát, koncovka souboru m3u, informace, export, .m3u

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou m3u? Jak přehrát m3u soubor, resp. jak zobrazit m3u soubor.

Znáte pojem Pokosnice? Znáte pojem Šašlik? Znáte pojem Ravioly? Víte, co je to Úroková sazba?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m3u. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?