Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, prohlížet, konvertovat, otevřít, importovat, rozbalit, editovat soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Přípona souboru 3gpp

Soubor s příponou .3GPP obsahuje video, audio a často i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gpp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v GSM mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gpp? Jak a v čem přehrát, prohlížet, konvertovat, otevřít, importovat, rozbalit, editovat soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Souborový formát: 3gpp

Jak přehrát, upravit, editovat soubor s příponou .3gpp?

V čem prohlížet, exportovat, konvertovat soubor s koncovkou .3gpp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, otevřít, zobrazit soubor formátu 3gpp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Líbí se vám definice přípony souboru 3gpp? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru 3gpp je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: koncovka souboru 3gpp, editace, převod souborů, jak změnit, jak otevřít, .3GPP, export, čím zobrazit, druhy souborů, co to je 3gpp?, význam slova, co znamená 3gpp?, souborový formát, v čem upravit, spuštění souboru, prohlížení, zkratka 3gpp, formát souboru

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu 3gpp? Jak přehrát 3gpp soubor, resp. jak zobrazit 3gpp soubor.

Víte, co to je Tunelování? Znáte význam termínu S-rank? Pamatujete si definici pojmu SEO? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dokumentární platba?

Výběr formátů a přípon souborů

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gpp. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.