Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, prohlížet, upravit, otevřít, komprimovat, přehrát, konvertovat soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Přípona souboru 3gpp

Soubor s příponou .3GPP obsahuje video, audio a často i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gpp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v GSM mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gpp? Jak a v čem editovat, prohlížet, upravit, otevřít, komprimovat, přehrát, konvertovat soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Souborový formát: 3gpp

Jak editovat, vytvořit, konvertovat soubor s příponou .3gpp?

V čem prohlížet, rozbalit, upravit soubor s koncovkou .3gpp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, otevřít, zobrazit soubor formátu 3gpp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru 3gpp? Potom se o definici podělte s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona 3gpp se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: význam slova, v čem spustit, prohlížení, Video soubory, zkratka 3gpp, převod souborů, editace, jak vytvořit 3gpp, jak převést, Video soubory, jak konvertovat, v čem upravit, .3gpp, jak rozbalit, čím zobrazit, co to je 3gpp?, spuštění souboru, jak otevřít

Teď už víte Co znamená přípona souboru 3gpp? Jak přehrát 3gpp soubor, resp. jak zobrazit 3gpp soubor.

Víte, co je to ICQ? Znáte výraz Mitra? Znáte výraz Betlémské světlo? Znáte pojem Alibismus?

Vybrané formáty a přípony souborů

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gpp. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.