Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, exportovat, importovat, rozbalit, přehrát, zobrazit, prohlížet soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Přípona souboru 3gpp

Soubor s příponou .3GPP obsahuje video, audio a často i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gpp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v GSM mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gpp? Jak a v čem otevřít, exportovat, importovat, rozbalit, přehrát, zobrazit, prohlížet soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Souborový formát: 3gpp

Jak otevřít, konvertovat, prohlížet soubor s příponou .3gpp?

V čem exportovat, upravit, importovat soubor s koncovkou .3gpp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, rozbalit, změnit soubor formátu 3gpp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to 3gpp? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona 3gpp patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, jak vytvořit 3gpp, co to je 3gpp?, wiki, zkratka 3gpp, Video soubory, .3GPP, export, import, editace, jak změnit, prohlížení, koncovka souboru 3gpp, v čem upravit, co znamená 3gpp?, v čem spustit, Video soubory, .3gpp

Teď už víte Na co se používá souborová přípona 3gpp? Jak přehrát 3gpp soubor, resp. jak zobrazit 3gpp soubor.

Znáte význam termínu Tetanus? Znáte výraz Roráty? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kazuistika Pamatujete si definici pojmu Vnitroblok?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gpp. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.