Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Přípona souboru 3gpp

Soubor s příponou .3GPP obsahuje video, audio a často i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gpp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v GSM mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gpp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Souborový formát: 3gpp

Jak otevřít soubor s příponou .3gpp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gpp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gpp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony 3gpp sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru 3gpp patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: v čem upravit, jak otevřít, prohlížení, formát souboru, význam slova, co znamená 3gpp?, čím zobrazit, wiki, co to je 3gpp?, Video soubory, import, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit 3gpp, .3gpp, informace, souborový formát

Právě jste zjistili Jaký typ souboru má příponu 3gpp? Jak přehrát 3gpp soubor, resp. jak zobrazit 3gpp soubor.

Znáte význam termínu Epitaf? Víte, co to je Jitřenka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hypomanie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Vrubopis

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gpp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.