Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Přípona souboru 3gpp

Soubor s příponou .3GPP obsahuje video, audio a často i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gpp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v GSM mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gpp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Souborový formát: 3gpp

Jak otevřít soubor s příponou .3gpp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gpp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gpp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem 3gpp s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona 3gpp je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: editace, co znamená 3gpp?, čím zobrazit, Video soubory, v čem spustit, jak převést, souborový formát, přípona souboru 3gpp, koncovka souboru 3gpp, jak vytvořit 3gpp, význam slova, jak konvertovat, import, v čem upravit, jak přehrát, spuštění souboru, export

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou 3gpp? Jak přehrát 3gpp soubor, resp. jak zobrazit 3gpp soubor.

Víte, co to je Aqua? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo VGA? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cephalea Pamatujete si definici pojmu Procesor?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gpp. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.