Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, přehrát, převést, exportovat, komprimovat, editovat, změnit soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Přípona souboru gpc

Přípona GPC označuje soubor ve formátu ABO vytvořeného ČNB. Jedná se o textový formát s pevnou šířkou polí kde jeden řádek představuje jeden záznam. Každý ze záznamů se dělí na pole, které mají pevnou délku. Soubory GPC obvykle obsahují výpis účtu - výpis jednotlivých transakcí. Soubory GPC/ABO lze exportovat z většiny internetových bankovnictví českých bank. Následně je lze importovat do různých účetních aplikací.

Význam slova, termín, co je to gpc? Jak a v čem spustit, přehrát, převést, exportovat, komprimovat, editovat, změnit soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Souborový formát: gpc

Jak spustit, importovat, změnit soubor s příponou .gpc?

V čem přehrát, otevřít, převést soubor s koncovkou .gpc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, exportovat, prohlížet soubor formátu gpc?

Prohlížení
Prohlížeč bankovních výpisů ČSOB (v1.13)

Export:
Internetové bankovnictví ČSOB, Raiffeisenbank, Sberbank, FIO, KB (MojeBanka), MBank atd.

Import - účetní programy:
flexibee

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Definici souborového formátu gpc můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Formát souboru gpc patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, v čem upravit, přípona souboru gpc, export, koncovka souboru gpc, souborový formát, jak rozbalit, spuštění souboru, wiki, Ostatní soubory, jak vytvořit gpc, co znamená gpc?, převod souborů, .GPC, zkratka gpc, prohlížení, informace, druhy souborů

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou gpc? Jak přehrát gpc soubor, resp. jak zobrazit gpc soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ájurvédská masáž Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Náhlá smrt? Znáte výraz Vitamín D? Znáte výraz Dystopie?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou gpc. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?