Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, upravit, rozbalit, importovat, exportovat, spustit, převést soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Přípona souboru gpc

Přípona GPC označuje soubor ve formátu ABO vytvořeného ČNB. Jedná se o textový formát s pevnou šířkou polí kde jeden řádek představuje jeden záznam. Každý ze záznamů se dělí na pole, které mají pevnou délku. Soubory GPC obvykle obsahují výpis účtu - výpis jednotlivých transakcí. Soubory GPC/ABO lze exportovat z většiny internetových bankovnictví českých bank. Následně je lze importovat do různých účetních aplikací.

Význam slova, termín, co je to gpc? Jak a v čem prohlížet, upravit, rozbalit, importovat, exportovat, spustit, převést soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Souborový formát: gpc

Jak prohlížet, vytvořit, převést soubor s příponou .gpc?

V čem upravit, zobrazit, rozbalit soubor s koncovkou .gpc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, importovat, konvertovat soubor formátu gpc?

Prohlížení
Prohlížeč bankovních výpisů ČSOB (v1.13)

Export:
Internetové bankovnictví ČSOB, Raiffeisenbank, Sberbank, FIO, KB (MojeBanka), MBank atd.

Import - účetní programy:
flexibee

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte text gpc s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru gpc patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, export, jak rozbalit, druhy souborů, jak otevřít, Ostatní soubory, co to je gpc?, .gpc, v čem spustit, jak editovat, jak přehrát, zkratka gpc, jak převést, wiki, import, prohlížení, co znamená gpc?, formát souboru

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou gpc? Jak přehrát gpc soubor, resp. jak zobrazit gpc soubor.

Znáte význam termínu Keloidní jizva? Znáte výraz Lesní školka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Břit Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Monogamie?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou gpc. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?