Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, editovat, vytvořit, změnit, otevřít, prohlížet, importovat soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Přípona souboru gpc

Přípona GPC označuje soubor ve formátu ABO vytvořeného ČNB. Jedná se o textový formát s pevnou šířkou polí kde jeden řádek představuje jeden záznam. Každý ze záznamů se dělí na pole, které mají pevnou délku. Soubory GPC obvykle obsahují výpis účtu - výpis jednotlivých transakcí. Soubory GPC/ABO lze exportovat z většiny internetových bankovnictví českých bank. Následně je lze importovat do různých účetních aplikací.

Význam slova, termín, co je to gpc? Jak a v čem konvertovat, editovat, vytvořit, změnit, otevřít, prohlížet, importovat soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Souborový formát: gpc

Jak konvertovat, rozbalit, importovat soubor s příponou .gpc?

V čem editovat, přehrát, vytvořit soubor s koncovkou .gpc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, změnit, zobrazit soubor formátu gpc?

Prohlížení
Prohlížeč bankovních výpisů ČSOB (v1.13)

Export:
Internetové bankovnictví ČSOB, Raiffeisenbank, Sberbank, FIO, KB (MojeBanka), MBank atd.

Import - účetní programy:
flexibee

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.

Sdílejte text gpc s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru gpc se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: druhy souborů, čím zobrazit, export, jak vytvořit gpc, jak otevřít, import, koncovka souboru gpc, zkratka gpc, .GPC, jak přehrát, Ostatní soubory, jak rozbalit, jak editovat, v čem upravit, význam slova, prohlížení, formát souboru, v čem spustit

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou gpc? Jak přehrát gpc soubor, resp. jak zobrazit gpc soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Galaxie Znáte pojem PSČ? Víte, co to je Krysí závod? Znáte výraz Monarchie?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou gpc. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?