Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, importovat, konvertovat, editovat, exportovat, upravit, prohlížet soubor s příponou cbt (Grafika)

Přípona souboru cbt

Soubor s příponou .cbt označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBT se jedná o kompresi TAR.

Význam slova, termín, co je to cbt? Jak a v čem spustit, importovat, konvertovat, editovat, exportovat, upravit, prohlížet soubor s příponou cbt (Grafika)

Souborový formát: cbt

Jak spustit, přehrát, prohlížet soubor s příponou .cbt?

V čem importovat, otevřít, konvertovat soubor s koncovkou .cbt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, editovat, zobrazit soubor formátu cbt?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony cbt sdílet s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru cbt je v kategorii Grafika

Klíčová slova: prohlížení, v čem spustit, přípona souboru cbt, Grafika, import, editace, koncovka souboru cbt, jak vytvořit cbt, co znamená cbt?, jak změnit, spuštění souboru, formát souboru, Grafika, jak komprimovat, jak konvertovat, souborový formát, .cbt, význam slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona cbt? Jak přehrát cbt soubor, resp. jak zobrazit cbt soubor.

Pamatujete si definici pojmu Myrha? Znáte pojem Kolečko? Víte, co je to Odchodné? Znáte pojem Relativismus?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbt. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.