Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, změnit, konvertovat, otevřít, komprimovat, rozbalit, spustit soubor s příponou cbt (Grafika)

Přípona souboru cbt

Soubor s příponou .cbt označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBT se jedná o kompresi TAR.

Význam slova, termín, co je to cbt? Jak a v čem prohlížet, změnit, konvertovat, otevřít, komprimovat, rozbalit, spustit soubor s příponou cbt (Grafika)

Souborový formát: cbt

Jak prohlížet, importovat, spustit soubor s příponou .cbt?

V čem změnit, převést, konvertovat soubor s koncovkou .cbt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, otevřít, editovat soubor formátu cbt?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep.

Tento text (cbt) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru cbt je v kategorii Grafika

Klíčová slova: přípona souboru cbt, prohlížení, jak přehrát, co to je cbt?, jak konvertovat, Grafika, zkratka cbt, import, druhy souborů, wiki, jak rozbalit, koncovka souboru cbt, co znamená cbt?, v čem spustit, spuštění souboru, jak změnit, export, jak převést

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu cbt? Jak přehrát cbt soubor, resp. jak zobrazit cbt soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Bungalov? Vzpomněli byste si na význam slova Rýma? Znáte pojem Hologram? Vzpomněli byste si na význam slova Psychohygiena?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbt. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.