Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Přípona souboru log

Soubory s příponou .log bývají textové soubory s uloženými informacemi o průběhu procesů, běhu aplikace, apod. Otevřít se dají ve textovými editory, které zobrazují čistý text (text/plain).

Význam slova, termín, co je to log? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Souborový formát: log

Jak otevřít soubor s příponou .log?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .log?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .log?

PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Notepad
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (log) můžete sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru log patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: .LOG, Ostatní soubory, editace, formát souboru, co znamená log?, export, wiki, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, prohlížení, význam slova, jak konvertovat, jak otevřít, koncovka souboru log, souborový formát, informace

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou log? Jak přehrát log soubor, resp. jak zobrazit log soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Šalotka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Absolutno Pamatujete si definici pojmu Lamino? Vzpomněli byste si na význam slova Sacharidy?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou log. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.