Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, spustit, konvertovat, otevřít, vytvořit, prohlížet, zobrazit soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Přípona souboru log

Soubory s příponou .log bývají textové soubory s uloženými informacemi o průběhu procesů, běhu aplikace, apod. Otevřít se dají ve textovými editory, které zobrazují čistý text (text/plain).

Význam slova, termín, co je to log? Jak a v čem změnit, spustit, konvertovat, otevřít, vytvořit, prohlížet, zobrazit soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Souborový formát: log

Jak změnit, upravit, zobrazit soubor s příponou .log?

V čem spustit, exportovat, konvertovat soubor s koncovkou .log?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, otevřít, editovat soubor formátu log?

PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Notepad
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony log sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Formát souboru log je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: formát souboru, co to je log?, jak otevřít, převod souborů, informace, Ostatní soubory, wiki, souborový formát, prohlížení, Ostatní soubory, export, import, zkratka log, .log, přípona souboru log, jak rozbalit, jak komprimovat, co znamená log?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona log? Jak přehrát log soubor, resp. jak zobrazit log soubor.

Pamatujete si definici pojmu Katarze? Víte, co je to Lustrační osvědčení? Znáte výraz Aliterace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Romance

Další vybrané souborové koncovky

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou log. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.