Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Přípona souboru log

Soubory s příponou .log bývají textové soubory s uloženými informacemi o průběhu procesů, běhu aplikace, apod. Otevřít se dají ve textovými editory, které zobrazují čistý text (text/plain).

Význam slova, termín, co je to log? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Souborový formát: log

Jak otevřít soubor s příponou .log?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .log?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .log?

PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Notepad
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu log s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru log je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: export, editace, souborový formát, Ostatní soubory, prohlížení, .log, jak konvertovat, formát souboru, čím zobrazit, jak převést, informace, v čem spustit, koncovka souboru log, .LOG, jak otevřít, import, přípona souboru log

Právě nyní již víte Co znamená formát log? Jak přehrát log soubor, resp. jak zobrazit log soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Relikviář Pamatujete si definici pojmu Pangamin? Vzpomněli byste si na význam slova Viber? Znáte pojem Valuta?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou log. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.