Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, upravit, spustit, vytvořit, prohlížet, převést, přehrát soubor s příponou r01 (Komprimace dat)

Přípona souboru r01

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r01 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 3. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r00 a případný následující .r02. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r01? Jak a v čem importovat, upravit, spustit, vytvořit, prohlížet, převést, přehrát soubor s příponou r01 (Komprimace dat)

Souborový formát: r01

Jak importovat, rozbalit, přehrát soubor s příponou .r01?

V čem upravit, editovat, spustit soubor s koncovkou .r01?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, vytvořit, zobrazit soubor formátu r01?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem r01 s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru r01 patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: v čem upravit, zkratka r01, .r01, jak přehrát, spuštění souboru, čím zobrazit, jak konvertovat, převod souborů, co to je r01?, jak převést, export, wiki, přípona souboru r01, jak editovat, souborový formát, význam slova, co znamená r01?, formát souboru

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát r01? Jak přehrát r01 soubor, resp. jak zobrazit r01 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Inbus? Pamatujete si definici pojmu Id? Pamatujete si definici pojmu LGBT? Víte, co je to Šourek?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r01. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.