Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, přehrát, převést, exportovat, změnit, upravit, konvertovat soubor s příponou cbz (Grafika)

Přípona souboru cbz

Soubor s příponou .cbz označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například JPG, PNG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBZ se jedná o kompresi ZIP.

Význam slova, termín, co je to cbz? Jak a v čem prohlížet, přehrát, převést, exportovat, změnit, upravit, konvertovat soubor s příponou cbz (Grafika)

Souborový formát: cbz

Jak prohlížet, otevřít, konvertovat soubor s příponou .cbz?

V čem přehrát, spustit, převést soubor s koncovkou .cbz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, exportovat, editovat soubor formátu cbz?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinZip

Chyby vyhrazeny.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem cbz s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Formát souboru cbz je v sekci Grafika

Klíčová slova: .cbz, v čem spustit, co to je cbz?, export, přípona souboru cbz, wiki, jak editovat, koncovka souboru cbz, jak komprimovat, jak otevřít, .CBZ, co znamená cbz?, editace, v čem upravit, jak přehrát, převod souborů, import, Grafika

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou cbz? Jak přehrát cbz soubor, resp. jak zobrazit cbz soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Referát? Víte, co je to Arabská guma? Víte, co je to Biografie? Pamatujete si definici pojmu Prskavka?

Výběr náhodných koncovek souborů

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbz. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.