Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbz (Grafika)

Přípona souboru cbz

Soubor s příponou .cbz označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například JPG, PNG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBZ se jedná o kompresi ZIP.

Význam slova, termín, co je to cbz? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbz (Grafika)

Souborový formát: cbz

Jak otevřít soubor s příponou .cbz?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cbz?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cbz?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinZip

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cbz? s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru cbz je v sekci Grafika

Klíčová slova: čím zobrazit, jak přehrát, informace, export, .CBZ, Grafika, .cbz, formát souboru, co znamená cbz?, přípona souboru cbz, jak konvertovat, import, jak vytvořit cbz, wiki, co to je cbz?, jak převést, koncovka souboru cbz

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou cbz? Jak přehrát cbz soubor, resp. jak zobrazit cbz soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Arkýř Pamatujete si definici pojmu Glutasol? Vzpomněli byste si na význam slova Galaxie? Znáte pojem RAM?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbz. Každý software má jiné podmínky použití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.