Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, otevřít, rozbalit, vytvořit, komprimovat, exportovat, zobrazit soubor s příponou cbz (Grafika)

Přípona souboru cbz

Soubor s příponou .cbz označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například JPG, PNG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBZ se jedná o kompresi ZIP.

Význam slova, termín, co je to cbz? Jak a v čem konvertovat, otevřít, rozbalit, vytvořit, komprimovat, exportovat, zobrazit soubor s příponou cbz (Grafika)

Souborový formát: cbz

Jak konvertovat, importovat, zobrazit soubor s příponou .cbz?

V čem otevřít, převést, rozbalit soubor s koncovkou .cbz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, vytvořit, změnit soubor formátu cbz?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinZip

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem cbz s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru cbz se nachází v sekci Grafika

Klíčová slova: jak editovat, import, souborový formát, jak otevřít, v čem spustit, jak komprimovat, jak přehrát, informace, co znamená cbz?, prohlížení, převod souborů, čím zobrazit, co to je cbz?, druhy souborů, formát souboru, jak rozbalit, Grafika, v čem upravit

Právě nyní již víte Co znamená formát cbz? Jak přehrát cbz soubor, resp. jak zobrazit cbz soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo IP adresa? Víte, co je to Rabat? Znáte význam termínu Luteální fáze? Vzpomněli byste si na význam slova Fabulace?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbz. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.