Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, otevřít, zobrazit, rozbalit, importovat, změnit, spustit soubor s příponou cbz (Grafika)

Přípona souboru cbz

Soubor s příponou .cbz označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například JPG, PNG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBZ se jedná o kompresi ZIP.

Význam slova, termín, co je to cbz? Jak a v čem prohlížet, otevřít, zobrazit, rozbalit, importovat, změnit, spustit soubor s příponou cbz (Grafika)

Souborový formát: cbz

Jak prohlížet, editovat, spustit soubor s příponou .cbz?

V čem otevřít, přehrát, zobrazit soubor s koncovkou .cbz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, rozbalit, exportovat soubor formátu cbz?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinZip

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu cbz s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru cbz je v kategorii Grafika

Klíčová slova: Grafika, jak otevřít, editace, wiki, koncovka souboru cbz, export, jak editovat, co to je cbz?, v čem spustit, co znamená cbz?, .cbz, spuštění souboru, .CBZ, jak rozbalit, jak změnit, informace, prohlížení, přípona souboru cbz

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou cbz? Jak přehrát cbz soubor, resp. jak zobrazit cbz soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rešerše Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Šestá nemoc? Víte, co to je Konvence? Víte, co to je Mgr?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbz. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.