Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, přehrát, exportovat, importovat, rozbalit, upravit, vytvořit soubor s příponou cbz (Grafika)

Přípona souboru cbz

Soubor s příponou .cbz označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například JPG, PNG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBZ se jedná o kompresi ZIP.

Význam slova, termín, co je to cbz? Jak a v čem otevřít, přehrát, exportovat, importovat, rozbalit, upravit, vytvořit soubor s příponou cbz (Grafika)

Souborový formát: cbz

Jak otevřít, spustit, vytvořit soubor s příponou .cbz?

V čem přehrát, prohlížet, exportovat soubor s koncovkou .cbz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, importovat, převést soubor formátu cbz?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
WinZip

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.

Sdílejte text cbz se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona cbz patří do kategorie Grafika

Klíčová slova: informace, přípona souboru cbz, export, koncovka souboru cbz, v čem upravit, převod souborů, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak komprimovat, jak změnit, .cbz, prohlížení, jak rozbalit, souborový formát, formát souboru, .CBZ, jak vytvořit cbz

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou cbz? Jak přehrát cbz soubor, resp. jak zobrazit cbz soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Tinnitus? Znáte význam termínu Remarketing? Víte, co je to Ganglion? Znáte význam termínu Šnaps?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbz. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.