Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou wps (Dokumenty)

Přípona souboru wps

Přípona .wps je zkratkou Microsoft Works Word Processor Document. Jedná se o podobný formát jako .doc. Neobsahuje však makra ani nepodporuje rozšířené formátovací možnosti.

Význam slova, termín, co je to wps? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou wps (Dokumenty)

Souborový formát: wps

Jak otevřít soubor s příponou .wps?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .wps?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .wps?

Microsoft Works info
Microsoft Office Word
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Writer

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte text wps s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru wps se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, souborový formát, Dokumenty, formát souboru, editace, jak převést, .WPS, export, co to je wps?, informace, co znamená wps?, spuštění souboru, jak otevřít, Dokumenty, jak vytvořit wps, jak přehrát, význam slova

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou wps? Jak přehrát wps soubor, resp. jak zobrazit wps soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pasivní dům? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Privatizace Pamatujete si definici pojmu VGA? Vzpomněli byste si na význam slova Akumulátor?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wps. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.