Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou wps (Dokumenty)

Přípona souboru wps

Přípona .wps je zkratkou Microsoft Works Word Processor Document. Jedná se o podobný formát jako .doc. Neobsahuje však makra ani nepodporuje rozšířené formátovací možnosti.

Význam slova, termín, co je to wps? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou wps (Dokumenty)

Souborový formát: wps

Jak otevřít soubor s příponou .wps?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .wps?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .wps?

Microsoft Works info
Microsoft Office Word
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org Writer

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru wps? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru wps se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: co znamená wps?, spuštění souboru, formát souboru, jak přehrát, jak převést, informace, .wps, koncovka souboru wps, Dokumenty, export, Dokumenty, prohlížení, jak konvertovat, přípona souboru wps, čím zobrazit, co to je wps?, souborový formát

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou wps? Jak přehrát wps soubor, resp. jak zobrazit wps soubor.

Znáte význam termínu Kiteboarding? Víte, co to je Mobbing? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ramadán? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Validace

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wps. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.