Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, exportovat, otevřít, změnit, prohlížet, komprimovat, převést soubor s příponou srt (Ostatní soubory)

Přípona souboru srt

Přípona .srt obvykle označuje soubor s titulky. Jedná se o textový soubor, který se v případě, že má stejný název jako video soubor ve stejném adresáři, většinou spustí při spuštění daného video souboru v běžném přehrávači. Některé programy vyžadují instalaci příslušného kodeku.

Význam slova, termín, co je to srt? Jak a v čem spustit, exportovat, otevřít, změnit, prohlížet, komprimovat, převést soubor s příponou srt (Ostatní soubory)

Souborový formát: srt

Jak spustit, upravit, převést soubor s příponou .srt?

V čem exportovat, přehrát, otevřít soubor s koncovkou .srt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, změnit, rozbalit soubor formátu srt?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
BSPlayer
Windows media player
DivX player

Pluginy:
VobSub

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu.

Líbí se vám definice přípony souboru srt? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona srt se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak vytvořit srt, koncovka souboru srt, editace, wiki, jak změnit, druhy souborů, jak rozbalit, .SRT, souborový formát, přípona souboru srt, v čem spustit, formát souboru, jak editovat, import, jak převést, jak konvertovat, v čem upravit, .srt

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona srt? Jak přehrát srt soubor, resp. jak zobrazit srt soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Opera? Pamatujete si definici pojmu Úvodník? Víte, co je to Indemnita? Víte, co je to Outlook?

Náhodné formáty souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou srt. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?