Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, exportovat, vytvořit, změnit, převést, editovat, rozbalit soubor s příponou r08 (Komprimace dat)

Přípona souboru r08

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r08 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 10. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r07 a případný následující .r09. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r08? Jak a v čem komprimovat, exportovat, vytvořit, změnit, převést, editovat, rozbalit soubor s příponou r08 (Komprimace dat)

Souborový formát: r08

Jak komprimovat, upravit, rozbalit soubor s příponou .r08?

V čem exportovat, spustit, vytvořit soubor s koncovkou .r08?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, změnit, konvertovat soubor formátu r08?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to r08? s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru r08 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: spuštění souboru, informace, přípona souboru r08, jak vytvořit r08, jak rozbalit, co to je r08?, .R08, jak převést, prohlížení, co znamená r08?, Komprimace dat, souborový formát, jak změnit, druhy souborů, wiki, editace, v čem upravit, Komprimace dat

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou r08? Jak přehrát r08 soubor, resp. jak zobrazit r08 soubor.

Znáte pojem Morfin? Znáte pojem Wakame? Víte, co je to CorelDRAW? Znáte význam termínu Omeprazol?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r08. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.