Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, spustit, zobrazit, změnit, vytvořit, konvertovat, exportovat soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem komprimovat, spustit, zobrazit, změnit, vytvořit, konvertovat, exportovat soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak komprimovat, editovat, exportovat soubor s příponou .mka?

V čem spustit, importovat, zobrazit soubor s koncovkou .mka?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, změnit, rozbalit soubor formátu mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Tento text (mka) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru mka je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: wiki, jak komprimovat, souborový formát, prohlížení, import, informace, formát souboru, Audio soubory, Audio soubory, jak otevřít, jak rozbalit, čím zobrazit, spuštění souboru, jak změnit, jak přehrát, jak vytvořit mka, druhy souborů, přípona souboru mka

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Znáte výraz Capín? Víte, co to je Depozitář? Vzpomněli byste si na význam slova Lymfom? Pamatujete si definici pojmu Tetralogie?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?