Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak otevřít soubor s příponou .mka?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mka?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu mka s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mka se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: co znamená mka?, souborový formát, informace, .MKA, editace, v čem spustit, jak přehrát, export, Audio soubory, jak převést, jak otevřít, formát souboru, import, koncovka souboru mka, spuštění souboru, wiki, Audio soubory

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Znáte význam termínu Artróza? Víte, co to je Furby? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Osifikace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Léze

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?