Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak otevřít soubor s příponou .mka?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mka?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru mka patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: Audio soubory, import, Audio soubory, .mka, koncovka souboru mka, čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit mka, v čem spustit, wiki, co znamená mka?, co to je mka?, export, formát souboru, prohlížení, jak převést, souborový formát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Recenze? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Integrál Pamatujete si definici pojmu Mandel? Vzpomněli byste si na význam slova Solamyl?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?