Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, přehrát, prohlížet, editovat, upravit, importovat, spustit soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem komprimovat, přehrát, prohlížet, editovat, upravit, importovat, spustit soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak komprimovat, převést, spustit soubor s příponou .mka?

V čem přehrát, vytvořit, prohlížet soubor s koncovkou .mka?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, editovat, otevřít soubor formátu mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mka? s dalšími osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Formát souboru mka patří do kategorie Audio soubory

Klíčová slova: v čem spustit, .mka, přípona souboru mka, v čem upravit, .MKA, koncovka souboru mka, jak komprimovat, jak konvertovat, souborový formát, spuštění souboru, informace, import, editace, Audio soubory, převod souborů, zkratka mka, jak otevřít, co znamená mka?

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Víte, co je to Vitamín D? Znáte význam termínu Legionella? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Chrlič Vzpomněli byste si na význam slova Naturopatie?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?