Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, převést, komprimovat, spustit, rozbalit, importovat, otevřít soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem prohlížet, převést, komprimovat, spustit, rozbalit, importovat, otevřít soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak prohlížet, zobrazit, otevřít soubor s příponou .mka?

V čem převést, konvertovat, komprimovat soubor s koncovkou .mka?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, spustit, editovat soubor formátu mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Chyby vyhrazeny.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mka? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru mka je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, Audio soubory, druhy souborů, export, čím zobrazit, jak editovat, import, souborový formát, spuštění souboru, v čem spustit, jak převést, převod souborů, v čem upravit, jak rozbalit, co to je mka?, význam slova, informace, jak otevřít

Nyní už nejspíš víte Co znamená přípona souboru mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Víte, co to je Rhodium? Znáte význam termínu Francouzské okno? Víte, co je to Kratiknot? Vzpomněli byste si na význam slova HAARP?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?