Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, spustit, zobrazit, editovat, převést, upravit, změnit soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem prohlížet, spustit, zobrazit, editovat, převést, upravit, změnit soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak prohlížet, konvertovat, změnit soubor s příponou .mka?

V čem spustit, otevřít, zobrazit soubor s koncovkou .mka?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, editovat, přehrát soubor formátu mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mka s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru mka je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: jak editovat, význam slova, prohlížení, jak komprimovat, v čem upravit, .mka, jak otevřít, jak přehrát, zkratka mka, wiki, Audio soubory, v čem spustit, .MKA, editace, koncovka souboru mka, jak změnit, spuštění souboru, Audio soubory

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Víte, co to je Cui bono? Víte, co to je Komaxit? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Stud? Znáte pojem Mea culpa?

Výběr náhodných koncovek souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?