Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, otevřít, editovat, změnit, převést, přehrát, upravit soubor s příponou mka (Audio soubory)

Přípona souboru mka

Mka je svobodný otevřený multimediální audio typ souboru. Narozdíl od mkv souboru obsahuje pouze audio stopu. Název je odvozen od Matrjošky - známé ruské panence obsahující další panenky. Pro přehrání ve většině prohlížečů je třeba mít nainstalován příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to mka? Jak a v čem rozbalit, otevřít, editovat, změnit, převést, přehrát, upravit soubor s příponou mka (Audio soubory)

Souborový formát: mka

Jak rozbalit, importovat, upravit soubor s příponou .mka?

V čem otevřít, prohlížet, editovat soubor s koncovkou .mka?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, změnit, vytvořit soubor formátu mka?

Core Media Player with CDL plugin
BS.Player
Matroska Splitter
Media Player Classic
Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru mka se nachází v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: prohlížení, v čem spustit, co to je mka?, jak rozbalit, Audio soubory, zkratka mka, čím zobrazit, informace, souborový formát, koncovka souboru mka, .MKA, jak otevřít, spuštění souboru, v čem upravit, jak konvertovat, wiki, jak přehrát, jak komprimovat

Kategorie Audio soubory,  mka, ilustrační obrázek

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou mka? Jak přehrát mka soubor, resp. jak zobrazit mka soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo ET? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lyceum? Vzpomněli byste si na význam slova Rychlost? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Udržitelný rozvoj

Často hledané přípony a souborové formáty

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mka. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?