Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mov (Video soubory)

Přípona souboru mov

Přípona .MOV označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to mov? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mov (Video soubory)

Souborový formát: mov

Jak otevřít soubor s příponou .mov?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mov?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mov?

Apple Quick Time player

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mov sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru mov je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: význam slova, .mov, informace, jak otevřít, formát souboru, přípona souboru mov, co to je mov?, v čem upravit, Video soubory, export, čím zobrazit, prohlížení, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit mov, jak převést, jak přehrát

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona mov? Jak přehrát mov soubor, resp. jak zobrazit mov soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Linux Pamatujete si definici pojmu Dekadentní? Vzpomněli byste si na význam slova Mandel? Znáte pojem Licence?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mov. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?