Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, importovat, převést, editovat, vytvořit, konvertovat, zobrazit soubor s příponou mov (Video soubory)

Přípona souboru mov

Přípona .MOV označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to mov? Jak a v čem exportovat, importovat, převést, editovat, vytvořit, konvertovat, zobrazit soubor s příponou mov (Video soubory)

Souborový formát: mov

Jak exportovat, komprimovat, zobrazit soubor s příponou .mov?

V čem importovat, přehrát, převést soubor s koncovkou .mov?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, editovat, prohlížet soubor formátu mov?

Apple Quick Time player

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mov? s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru mov se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: editace, zkratka mov, export, jak komprimovat, Video soubory, čím zobrazit, import, jak převést, co to je mov?, jak přehrát, jak editovat, význam slova, formát souboru, prohlížení, jak vytvořit mov, Video soubory, převod souborů, jak otevřít

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou mov? Jak přehrát mov soubor, resp. jak zobrazit mov soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Chipset? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Alergie Znáte výraz Fortnite? Vzpomněli byste si na význam slova Kreditní karta?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mov. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?