Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, rozbalit, exportovat, upravit, přehrát, prohlížet, editovat soubor s příponou mov (Video soubory)

Přípona souboru mov

Přípona .MOV označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to mov? Jak a v čem zobrazit, rozbalit, exportovat, upravit, přehrát, prohlížet, editovat soubor s příponou mov (Video soubory)

Souborový formát: mov

Jak zobrazit, otevřít, editovat soubor s příponou .mov?

V čem rozbalit, konvertovat, exportovat soubor s koncovkou .mov?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, upravit, převést soubor formátu mov?

Apple Quick Time player

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mov? s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru mov patří do kategorie Video soubory

Klíčová slova: v čem spustit, jak editovat, formát souboru, .mov, v čem upravit, co to je mov?, Video soubory, souborový formát, co znamená mov?, význam slova, .MOV, přípona souboru mov, druhy souborů, wiki, koncovka souboru mov, jak komprimovat, informace, zkratka mov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou mov? Jak přehrát mov soubor, resp. jak zobrazit mov soubor.

Pamatujete si definici pojmu SSID? Pamatujete si definici pojmu Patetický? Znáte výraz Rotunda? Vzpomněli byste si na význam slova Poločas rozpadu?

Zkuste také následující přípony souborů

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mov. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?