Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Přípona souboru pptx

DOCX je přípona souboru s prezentací. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to pptx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Souborový formát: pptx

Jak otevřít soubor s příponou .pptx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pptx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pptx?

Microsoft Office power point 2007, 2010 a novější
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem pptx s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru pptx je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: co to je pptx?, informace, Dokumenty, význam slova, Dokumenty, formát souboru, .pptx, wiki, jak konvertovat, přípona souboru pptx, jak převést, prohlížení, spuštění souboru, koncovka souboru pptx, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit pptx

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou pptx? Jak přehrát pptx soubor, resp. jak zobrazit pptx soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Bedekr Pamatujete si definici pojmu Hypertenze? Vzpomněli byste si na význam slova Pučálka? Znáte pojem Embolie?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pptx. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?