Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Přípona souboru pptx

DOCX je přípona souboru s prezentací. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to pptx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Souborový formát: pptx

Jak otevřít soubor s příponou .pptx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pptx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pptx?

Microsoft Office power point 2007, 2010 a novější
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony pptx sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru pptx patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: .pptx, čím zobrazit, import, jak konvertovat, souborový formát, v čem spustit, jak vytvořit pptx, co to je pptx?, jak převést, editace, význam slova, přípona souboru pptx, .PPTX, Dokumenty, jak přehrát, spuštění souboru, jak otevřít

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu pptx? Jak přehrát pptx soubor, resp. jak zobrazit pptx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kondenzátor? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Botnet Pamatujete si definici pojmu Pesto? Vzpomněli byste si na význam slova Lutein?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pptx. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?