Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Přípona souboru pptx

DOCX je přípona souboru s prezentací. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to pptx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Souborový formát: pptx

Jak otevřít soubor s příponou .pptx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pptx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pptx?

Microsoft Office power point 2007, 2010 a novější
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pptx? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru pptx se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak vytvořit pptx, .PPTX, jak konvertovat, Dokumenty, význam slova, jak převést, import, co to je pptx?, souborový formát, .pptx, formát souboru, v čem upravit, Dokumenty, prohlížení, export, v čem spustit, editace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou pptx? Jak přehrát pptx soubor, resp. jak zobrazit pptx soubor.

Pamatujete si definici pojmu Curling? Vzpomněli byste si na význam slova Síla? Znáte pojem Oligarchie? Víte, co je to Ekokůže?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pptx. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?