Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, prohlížet, rozbalit, importovat, upravit, konvertovat, komprimovat soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Přípona souboru pptx

DOCX je přípona souboru s prezentací. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to pptx? Jak a v čem exportovat, prohlížet, rozbalit, importovat, upravit, konvertovat, komprimovat soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Souborový formát: pptx

Jak exportovat, zobrazit, komprimovat soubor s příponou .pptx?

V čem prohlížet, přehrát, rozbalit soubor s koncovkou .pptx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, importovat, vytvořit soubor formátu pptx?

Microsoft Office power point 2007, 2010 a novější
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pptx? Potom se o definici podělte se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona pptx se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: koncovka souboru pptx, jak převést, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, prohlížení, jak vytvořit pptx, .pptx, spuštění souboru, druhy souborů, export, editace, Dokumenty, co znamená pptx?, jak rozbalit, informace, přípona souboru pptx, co to je pptx?

Teď už víte Který formát souboru se označuje koncovkou pptx? Jak přehrát pptx soubor, resp. jak zobrazit pptx soubor.

Víte, co to je Jeřáb oskeruše? Víte, co je to Pozidriv? Víte, co to je Katalyzátor? Znáte význam termínu Ajvar?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pptx. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?