Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, exportovat, prohlížet, přehrát, upravit, vytvořit, editovat soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Přípona souboru pptx

DOCX je přípona souboru s prezentací. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to pptx? Jak a v čem konvertovat, exportovat, prohlížet, přehrát, upravit, vytvořit, editovat soubor s příponou pptx (Dokumenty)

Souborový formát: pptx

Jak konvertovat, změnit, editovat soubor s příponou .pptx?

V čem exportovat, importovat, prohlížet soubor s koncovkou .pptx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, přehrát, převést soubor formátu pptx?

Microsoft Office power point 2007, 2010 a novější
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech.

Sdílejte text pptx s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona pptx je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: import, Dokumenty, jak vytvořit pptx, zkratka pptx, jak změnit, druhy souborů, čím zobrazit, koncovka souboru pptx, jak editovat, export, jak komprimovat, co to je pptx?, v čem spustit, převod souborů, jak otevřít, jak konvertovat, editace, .pptx

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou pptx? Jak přehrát pptx soubor, resp. jak zobrazit pptx soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Roupy Znáte výraz Pásový opar? Víte, co to je Footbag? Víte, co je to Ebrieta?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pptx. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?