Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Přípona souboru xslx

XSLS je přípona dokumentů tabulkového procesoru. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to xslx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xslx (Dokumenty)

Souborový formát: xslx

Jak otevřít soubor s příponou .xslx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .xslx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .xslx?

Microsoft Office Excel 2007, 2010 a novější
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice.org

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru xslx? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru xslx se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: wiki, export, jak převést, co to je xslx?, jak otevřít, koncovka souboru xslx, jak konvertovat, editace, informace, .xslx, jak přehrát, prohlížení, Dokumenty, spuštění souboru, v čem spustit, .XSLX, význam slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou xslx? Jak přehrát xslx soubor, resp. jak zobrazit xslx soubor.

Znáte význam termínu Litografie? Víte, co to je Klišé? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo ISO? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo ICQ

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xslx. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?