Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, rozbalit, změnit, vytvořit, importovat, převést, upravit soubor s příponou aac (Audio soubory)

Přípona souboru aac

Přípona AAC je zkratkou Advanced Audio Coding. Jedná se o ztrátovou kompresi zvuku, nástupce formátu mp3. Jeho podpora není příliš rozšířená a většina přehrávačů vyžaduje doinstalovaný plugin.

Význam slova, termín, co je to aac? Jak a v čem prohlížet, rozbalit, změnit, vytvořit, importovat, převést, upravit soubor s příponou aac (Audio soubory)

Souborový formát: aac

Jak prohlížet, zobrazit, upravit soubor s příponou .aac?

V čem rozbalit, spustit, změnit soubor s koncovkou .aac?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, vytvořit, otevřít soubor formátu aac?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media Player Classic
KSP Sound Player
MPlayer
Apple iTunes
Roxio Creator 2010

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Sdílejte text aac s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Formát souboru aac je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: v čem spustit, v čem upravit, zkratka aac, spuštění souboru, jak otevřít, wiki, přípona souboru aac, .AAC, souborový formát, Audio soubory, jak přehrát, jak konvertovat, jak převést, import, export, jak editovat, převod souborů, .aac

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou aac? Jak přehrát aac soubor, resp. jak zobrazit aac soubor.

Víte, co je to Těkavost? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo DPF? Víte, co je to Opera? Pamatujete si definici pojmu Přímá demokracie?

Výběr náhodných koncovek souborů

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou aac. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.