Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, rozbalit, otevřít, konvertovat, importovat, převést, upravit soubor s příponou jar (Komprimace dat)

Přípona souboru jar

Kompresovaný, spustitelný soubor. Soubor programovacího jazyka Java. Lze otevřít po přejmenování na .zip.

Význam slova, termín, co je to jar? Jak a v čem přehrát, rozbalit, otevřít, konvertovat, importovat, převést, upravit soubor s příponou jar (Komprimace dat)

Souborový formát: jar

Jak přehrát, zobrazit, upravit soubor s příponou .jar?

V čem rozbalit, exportovat, otevřít soubor s koncovkou .jar?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, konvertovat, editovat soubor formátu jar?

WinZip
Total Commander
Spustit lze pomocí java.exe (Java jre/jdk)

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Zaujal vás formát, koncovka souboru jar? Potom se o definici podělte s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru jar patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: wiki, přípona souboru jar, jak změnit, jak editovat, zkratka jar, druhy souborů, převod souborů, Komprimace dat, editace, .JAR, prohlížení, spuštění souboru, v čem upravit, co znamená jar?, informace, jak převést, jak konvertovat, souborový formát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona jar? Jak přehrát jar soubor, resp. jak zobrazit jar soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Post Bellum Pamatujete si definici pojmu Fixace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Remdesivir Znáte výraz Žerzej?

Zkuste také následující přípony souborů

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jar. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.