Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, převést, importovat, konvertovat, zobrazit, prohlížet, otevřít soubor s příponou dwg (Grafika)

Přípona souboru dwg

DWG je formát souborů programu AutoCAD. Zkratka znamená DraWinG.

Význam slova, termín, co je to dwg? Jak a v čem exportovat, převést, importovat, konvertovat, zobrazit, prohlížet, otevřít soubor s příponou dwg (Grafika)

Souborový formát: dwg

Jak exportovat, změnit, otevřít soubor s příponou .dwg?

V čem převést, rozbalit, importovat soubor s koncovkou .dwg?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, konvertovat, vytvořit soubor formátu dwg?

Autodesk DWG TrueView
CorelCAD
Autodesk Design Review
Autodesk AutoCAD
Autodesk AutoCAD 2013
Bricsys Bricscad

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru dwg? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru dwg je v kategorii Grafika

Klíčová slova: jak převést, jak vytvořit dwg, editace, formát souboru, čím zobrazit, .dwg, Grafika, export, import, jak editovat, co to je dwg?, jak konvertovat, koncovka souboru dwg, zkratka dwg, Grafika, druhy souborů, význam slova, co znamená dwg?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou dwg? Jak přehrát dwg soubor, resp. jak zobrazit dwg soubor.

Znáte pojem Promoce? Vzpomněli byste si na význam slova Ješitnost? Znáte výraz Zubní můstek? Pamatujete si definici pojmu Jerlín?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dwg. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.