Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uot (Dokumenty)

Přípona souboru uot

Přípona .uot je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v textovém editoru. Formát je podobný (nikoliv však kompatiblní) s formátem odt.

Význam slova, termín, co je to uot? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uot (Dokumenty)

Souborový formát: uot

Jak otevřít soubor s příponou .uot?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uot?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uot?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu uot s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona uot je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: wiki, .UOT, čím zobrazit, jak konvertovat, Dokumenty, co to je uot?, prohlížení, Dokumenty, souborový formát, informace, v čem upravit, export, editace, .uot, co znamená uot?, jak přehrát, koncovka souboru uot

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou uot? Jak přehrát uot soubor, resp. jak zobrazit uot soubor.

Víte, co to je Airsoft? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Klišé? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Prána Pamatujete si definici pojmu Pučálka?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uot. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.