Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, zobrazit, komprimovat, vytvořit, konvertovat, otevřít, upravit soubor s příponou uot (Dokumenty)

Přípona souboru uot

Přípona .uot je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v textovém editoru. Formát je podobný (nikoliv však kompatiblní) s formátem odt.

Význam slova, termín, co je to uot? Jak a v čem importovat, zobrazit, komprimovat, vytvořit, konvertovat, otevřít, upravit soubor s příponou uot (Dokumenty)

Souborový formát: uot

Jak importovat, spustit, upravit soubor s příponou .uot?

V čem zobrazit, prohlížet, komprimovat soubor s koncovkou .uot?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, vytvořit, exportovat soubor formátu uot?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby.

Zaujal vás formát, koncovka souboru uot? Potom se o definici podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Formát souboru uot patří do kategorie Dokumenty

Klíčová slova: v čem spustit, Dokumenty, co to je uot?, jak rozbalit, jak vytvořit uot, koncovka souboru uot, souborový formát, význam slova, jak převést, export, přípona souboru uot, informace, co znamená uot?, jak editovat, formát souboru, převod souborů, .UOT, jak konvertovat

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou uot? Jak přehrát uot soubor, resp. jak zobrazit uot soubor.

Znáte pojem Kadence? Znáte pojem Asertivita? Víte, co je to Člověkoden? Znáte pojem Paypal?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uot. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.