Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, konvertovat, exportovat, otevřít, přehrát, změnit, spustit soubor s příponou uot (Dokumenty)

Přípona souboru uot

Přípona .uot je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v textovém editoru. Formát je podobný (nikoliv však kompatiblní) s formátem odt.

Význam slova, termín, co je to uot? Jak a v čem prohlížet, konvertovat, exportovat, otevřít, přehrát, změnit, spustit soubor s příponou uot (Dokumenty)

Souborový formát: uot

Jak prohlížet, převést, spustit soubor s příponou .uot?

V čem konvertovat, vytvořit, exportovat soubor s koncovkou .uot?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, otevřít, komprimovat soubor formátu uot?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Definici souborového formátu uot můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona uot je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak otevřít, v čem spustit, .UOT, koncovka souboru uot, jak konvertovat, import, přípona souboru uot, význam slova, editace, jak rozbalit, co znamená uot?, druhy souborů, jak přehrát, jak komprimovat, Dokumenty, formát souboru, prohlížení, spuštění souboru

Teď už víte Který formát souboru se označuje koncovkou uot? Jak přehrát uot soubor, resp. jak zobrazit uot soubor.

Víte, co je to Syfilis? Víte, co je to Chytrý telefon? Znáte význam termínu Životní pojištění? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Krásná literatura

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uot. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.