Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, komprimovat, převést, spustit, exportovat, editovat, upravit soubor s příponou uot (Dokumenty)

Přípona souboru uot

Přípona .uot je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v textovém editoru. Formát je podobný (nikoliv však kompatiblní) s formátem odt.

Význam slova, termín, co je to uot? Jak a v čem rozbalit, komprimovat, převést, spustit, exportovat, editovat, upravit soubor s příponou uot (Dokumenty)

Souborový formát: uot

Jak rozbalit, vytvořit, upravit soubor s příponou .uot?

V čem komprimovat, otevřít, převést soubor s koncovkou .uot?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, spustit, importovat soubor formátu uot?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu uot se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona uot patří do kategorie Dokumenty

Klíčová slova: editace, jak přehrát, přípona souboru uot, jak komprimovat, spuštění souboru, Dokumenty, převod souborů, jak převést, jak vytvořit uot, koncovka souboru uot, druhy souborů, co znamená uot?, jak změnit, zkratka uot, wiki, jak konvertovat, v čem upravit, jak editovat

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou uot? Jak přehrát uot soubor, resp. jak zobrazit uot soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Burza Víte, co to je Bohatství? Víte, co je to Reálná mzda? Znáte výraz Urbi et orbi?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uot. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.