Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, konvertovat, upravit, prohlížet, spustit, exportovat, převést soubor s příponou uot (Dokumenty)

Přípona souboru uot

Přípona .uot je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v textovém editoru. Formát je podobný (nikoliv však kompatiblní) s formátem odt.

Význam slova, termín, co je to uot? Jak a v čem změnit, konvertovat, upravit, prohlížet, spustit, exportovat, převést soubor s příponou uot (Dokumenty)

Souborový formát: uot

Jak změnit, importovat, převést soubor s příponou .uot?

V čem konvertovat, editovat, upravit soubor s koncovkou .uot?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, prohlížet, komprimovat soubor formátu uot?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Tento text (uot) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona uot je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak přehrát, jak komprimovat, zkratka uot, .uot, přípona souboru uot, co to je uot?, formát souboru, co znamená uot?, jak editovat, .UOT, import, druhy souborů, Dokumenty, wiki, jak převést, jak vytvořit uot, jak změnit, čím zobrazit

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu uot? Jak přehrát uot soubor, resp. jak zobrazit uot soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pověst? Víte, co je to ASLO? Znáte pojem Moka káva? Znáte význam termínu Zpronevěra?

Náhodné formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uot. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.