Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, změnit, prohlížet, konvertovat, rozbalit, exportovat, přehrát soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Přípona souboru r02

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r02 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 4. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r01 a případný následující .r03. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r02? Jak a v čem komprimovat, změnit, prohlížet, konvertovat, rozbalit, exportovat, přehrát soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Souborový formát: r02

Jak komprimovat, otevřít, přehrát soubor s příponou .r02?

V čem změnit, editovat, prohlížet soubor s koncovkou .r02?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, konvertovat, upravit soubor formátu r02?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to r02? s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru r02 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: jak konvertovat, co to je r02?, jak editovat, jak převést, zkratka r02, co znamená r02?, jak komprimovat, jak vytvořit r02, v čem spustit, formát souboru, .R02, .r02, druhy souborů, jak rozbalit, koncovka souboru r02, čím zobrazit, spuštění souboru, Komprimace dat

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou r02? Jak přehrát r02 soubor, resp. jak zobrazit r02 soubor.

Znáte význam termínu Užitná plocha? Víte, co je to Memento mori? Vzpomněli byste si na význam slova Amnézie? Pamatujete si definici pojmu Princip?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r02. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.