Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, zobrazit, upravit, spustit, editovat, konvertovat, rozbalit soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Přípona souboru r02

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r02 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 4. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r01 a případný následující .r03. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r02? Jak a v čem přehrát, zobrazit, upravit, spustit, editovat, konvertovat, rozbalit soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Souborový formát: r02

Jak přehrát, importovat, rozbalit soubor s příponou .r02?

V čem zobrazit, změnit, upravit soubor s koncovkou .r02?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, spustit, převést soubor formátu r02?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem r02 s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru r02 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak konvertovat, jak převést, co znamená r02?, jak komprimovat, .R02, souborový formát, import, co to je r02?, zkratka r02, export, jak rozbalit, prohlížení, přípona souboru r02, Komprimace dat, jak přehrát, editace, jak otevřít, formát souboru

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát r02? Jak přehrát r02 soubor, resp. jak zobrazit r02 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Glykemický index? Znáte výraz Pecorino? Znáte pojem Reaktance? Znáte význam termínu Raut?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r02. Každý software má jiné podmínky použití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.