Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, změnit, převést, importovat, otevřít, editovat, komprimovat soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Přípona souboru r02

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r02 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 4. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r01 a případný následující .r03. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r02? Jak a v čem vytvořit, změnit, převést, importovat, otevřít, editovat, komprimovat soubor s příponou r02 (Komprimace dat)

Souborový formát: r02

Jak vytvořit, zobrazit, komprimovat soubor s příponou .r02?

V čem změnit, exportovat, převést soubor s koncovkou .r02?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, importovat, prohlížet soubor formátu r02?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem r02 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru r02 patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: prohlížení, jak komprimovat, jak vytvořit r02, formát souboru, jak převést, .R02, jak editovat, jak rozbalit, převod souborů, Komprimace dat, druhy souborů, wiki, jak změnit, import, jak přehrát, export, koncovka souboru r02, .r02

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou r02? Jak přehrát r02 soubor, resp. jak zobrazit r02 soubor.

Víte, co je to LMD? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pleso Znáte výraz Luxace? Znáte výraz Jáhen?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r02. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.