Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, exportovat, přehrát, upravit, vytvořit, změnit, editovat soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem rozbalit, exportovat, přehrát, upravit, vytvořit, změnit, editovat soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak rozbalit, prohlížet, editovat soubor s příponou .drv?

V čem exportovat, zobrazit, přehrát soubor s koncovkou .drv?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, upravit, otevřít soubor formátu drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to drv? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru drv se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: jak otevřít, spuštění souboru, koncovka souboru drv, jak vytvořit drv, Systémové soubory, export, jak rozbalit, wiki, co znamená drv?, editace, Systémové soubory, informace, jak převést, čím zobrazit, souborový formát, jak změnit, v čem spustit, převod souborů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Víte, co je to Latte macchiato? Znáte význam termínu Nepovolený debet? Znáte význam termínu Výchovný ústav? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Charčo

Zkuste také následující přípony souborů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.