Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, změnit, zobrazit, převést, konvertovat, rozbalit, komprimovat soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem spustit, změnit, zobrazit, převést, konvertovat, rozbalit, komprimovat soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak spustit, vytvořit, komprimovat soubor s příponou .drv?

V čem změnit, otevřít, zobrazit soubor s koncovkou .drv?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, převést, exportovat soubor formátu drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Tento text (drv) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona drv patří do sekce Systémové soubory

Klíčová slova: význam slova, .drv, v čem upravit, .DRV, formát souboru, prohlížení, jak otevřít, jak změnit, zkratka drv, přípona souboru drv, druhy souborů, spuštění souboru, souborový formát, v čem spustit, editace, jak komprimovat, Systémové soubory, jak převést

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Pamatujete si definici pojmu Udržitelný rozvoj? Vzpomněli byste si na význam slova Úrok? Víte, co to je Potenciální? Znáte pojem Důvěra?

Náhodné formáty souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.