Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, přehrát, prohlížet, importovat, spustit, vytvořit, komprimovat soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem převést, přehrát, prohlížet, importovat, spustit, vytvořit, komprimovat soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak převést, upravit, komprimovat soubor s příponou .drv?

V čem přehrát, exportovat, prohlížet soubor s koncovkou .drv?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, importovat, zobrazit soubor formátu drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony drv sdílet s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru drv je v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: koncovka souboru drv, spuštění souboru, souborový formát, import, jak vytvořit drv, zkratka drv, .DRV, prohlížení, jak otevřít, jak konvertovat, export, druhy souborů, Systémové soubory, v čem spustit, převod souborů, jak rozbalit, wiki, jak editovat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Víte, co to je Zabijačka? Vzpomněli byste si na význam slova MBA? Znáte výraz Pétanque? Pamatujete si definici pojmu Tejpování?

Výběr formátů a přípon souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.