Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak otevřít soubor s příponou .drv?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .drv?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru drv? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru drv se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: export, čím zobrazit, .drv, wiki, souborový formát, v čem spustit, jak přehrát, jak konvertovat, co to je drv?, .DRV, význam slova, informace, co znamená drv?, Systémové soubory, jak převést, Systémové soubory, koncovka souboru drv

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Znáte význam termínu Etika? Víte, co to je Krédo? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Chanuka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Dyskalkulie

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.