Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, otevřít, přehrát, importovat, spustit, komprimovat, převést soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem upravit, otevřít, přehrát, importovat, spustit, komprimovat, převést soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak upravit, prohlížet, převést soubor s příponou .drv?

V čem otevřít, vytvořit, přehrát soubor s koncovkou .drv?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, importovat, změnit soubor formátu drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem drv s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona drv se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: přípona souboru drv, jak konvertovat, jak změnit, druhy souborů, zkratka drv, informace, jak přehrát, spuštění souboru, import, .DRV, jak otevřít, prohlížení, wiki, v čem spustit, jak vytvořit drv, Systémové soubory, co to je drv?, jak převést

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Víte, co to je Špinavé peníze? Víte, co to je Webhosting? Vzpomněli byste si na význam slova Guacamole? Vzpomněli byste si na význam slova Bezlepková dieta?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.