Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak otevřít soubor s příponou .drv?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .drv?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte text drv s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru drv se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, jak přehrát, formát souboru, prohlížení, Systémové soubory, editace, jak otevřít, v čem spustit, co znamená drv?, .DRV, wiki, v čem upravit, význam slova, koncovka souboru drv, informace, souborový formát, co to je drv?

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kondiční cvičení? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Noob Pamatujete si definici pojmu Histamin? Vzpomněli byste si na význam slova Rádius?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.