Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak otevřít soubor s příponou .drv?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .drv?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru drv? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona drv je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: prohlížení, čím zobrazit, co znamená drv?, jak převést, jak konvertovat, koncovka souboru drv, wiki, jak otevřít, jak přehrát, Systémové soubory, v čem upravit, import, Systémové soubory, .DRV, informace, formát souboru, v čem spustit

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Víte, co to je Ragú? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Burčák? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ofsajd Pamatujete si definici pojmu Sloka?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.