Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, exportovat, otevřít, převést, vytvořit, prohlížet, importovat soubor s příponou srf (Grafika)

Přípona souboru srf

Pod příponou .srf se skrývá několik formátů. Nejčastěji se jedná o Sony Raw Image file. Jedná se o nekomprimovanou fotografii pořízenou fotoaparáty Sony. Poskytuje nejvyšší kvalitu záznamu, ale zároveň je nejobjemnější.

Význam slova, termín, co je to srf? Jak a v čem komprimovat, exportovat, otevřít, převést, vytvořit, prohlížet, importovat soubor s příponou srf (Grafika)

Souborový formát: srf

Jak komprimovat, změnit, importovat soubor s příponou .srf?

V čem exportovat, přehrát, otevřít soubor s koncovkou .srf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, převést, konvertovat soubor formátu srf?

Adobe Photoshop
ACD Systems Canvas

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Sdílejte text srf s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru srf patří do kategorie Grafika

Klíčová slova: editace, wiki, co znamená srf?, jak převést, jak změnit, informace, čím zobrazit, převod souborů, .SRF, jak editovat, jak vytvořit srf, jak přehrát, export, v čem upravit, zkratka srf, význam slova, koncovka souboru srf, souborový formát

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou srf? Jak přehrát srf soubor, resp. jak zobrazit srf soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Bagatelní pohledávka? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Bankomat Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Estetika? Znáte pojem Římský klub?

Často hledané přípony a souborové formáty

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou srf. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?