Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou srf (Grafika)

Přípona souboru srf

Pod příponou .srf se skrývá několik formátů. Nejčastěji se jedná o Sony Raw Image file. Jedná se o nekomprimovanou fotografii pořízenou fotoaparáty Sony. Poskytuje nejvyšší kvalitu záznamu, ale zároveň je nejobjemnější.

Význam slova, termín, co je to srf? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou srf (Grafika)

Souborový formát: srf

Jak otevřít soubor s příponou .srf?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .srf?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .srf?

Adobe Photoshop
ACD Systems Canvas

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte text srf s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru srf se nachází v sekci Grafika

Klíčová slova: editace, co znamená srf?, jak přehrát, Grafika, import, jak konvertovat, koncovka souboru srf, v čem spustit, export, informace, .srf, souborový formát, spuštění souboru, co to je srf?, přípona souboru srf, .SRF, Grafika

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona srf? Jak přehrát srf soubor, resp. jak zobrazit srf soubor.

Pamatujete si definici pojmu Cystická fibróza? Vzpomněli byste si na význam slova Velký pátek? Znáte pojem Servilita? Víte, co je to Svědomí?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou srf. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?