Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, vytvořit, exportovat, konvertovat, rozbalit, přehrát, importovat soubor s příponou cxx (Zdrojové kódy)

Přípona souboru cxx

Soubor s příponou .CXX obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat pouze o část projektu. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. Před spuštěním je potřeba .cxx soubory zkompilovat pomocí kompilátoru. Místo přípony cxx se častěji používá souborová přípona cpp.

Význam slova, termín, co je to cxx? Jak a v čem změnit, vytvořit, exportovat, konvertovat, rozbalit, přehrát, importovat soubor s příponou cxx (Zdrojové kódy)

Souborový formát: cxx

Jak změnit, editovat, importovat soubor s příponou .cxx?

V čem vytvořit, spustit, exportovat soubor s koncovkou .cxx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, konvertovat, zobrazit soubor formátu cxx?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Sdílejte text cxx s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona cxx patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak komprimovat, v čem spustit, zkratka cxx, čím zobrazit, jak převést, .CXX, Zdrojové kódy, editace, jak přehrát, export, převod souborů, přípona souboru cxx, jak otevřít, v čem upravit, co to je cxx?, jak rozbalit, jak vytvořit cxx, souborový formát

Kategorie Zdrojové kódy,  cxx, ilustrační obrázek

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona cxx? Jak přehrát cxx soubor, resp. jak zobrazit cxx soubor.

Pamatujete si definici pojmu Adopce? Znáte význam termínu Microsoft Edge? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Likvidita Víte, co to je Laparoskopie?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cxx. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.