Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, komprimovat, spustit, upravit, zobrazit, rozbalit, exportovat soubor s příponou cxx (Zdrojové kódy)

Přípona souboru cxx

Soubor s příponou .CXX obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat pouze o část projektu. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. Před spuštěním je potřeba .cxx soubory zkompilovat pomocí kompilátoru. Místo přípony cxx se častěji používá souborová přípona cpp.

Význam slova, termín, co je to cxx? Jak a v čem importovat, komprimovat, spustit, upravit, zobrazit, rozbalit, exportovat soubor s příponou cxx (Zdrojové kódy)

Souborový formát: cxx

Jak importovat, přehrát, exportovat soubor s příponou .cxx?

V čem komprimovat, změnit, spustit soubor s koncovkou .cxx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, upravit, otevřít soubor formátu cxx?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Sdílejte text cxx s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru cxx se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: .cxx, jak otevřít, koncovka souboru cxx, zkratka cxx, jak konvertovat, jak komprimovat, spuštění souboru, jak přehrát, export, .CXX, wiki, v čem upravit, v čem spustit, jak editovat, jak vytvořit cxx, přípona souboru cxx, druhy souborů, import

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona cxx? Jak přehrát cxx soubor, resp. jak zobrazit cxx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hattrick? Znáte význam termínu Cestovní agentura? Znáte význam termínu Usedlost? Víte, co to je Žentour?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cxx. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.