Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, upravit, změnit, exportovat, konvertovat, přehrát, otevřít soubor s příponou cxx (Zdrojové kódy)

Přípona souboru cxx

Soubor s příponou .CXX obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. V souboru může být uložen kompletní zdrojový kód programu nebo se může jednat pouze o část projektu. Soubory lze editovat v běžných textových editorech, je však lepší použít komplexní nástroje, které zvýrazňují syntaxi a dokáží odhalit některé chyby. Před spuštěním je potřeba .cxx soubory zkompilovat pomocí kompilátoru. Místo přípony cxx se častěji používá souborová přípona cpp.

Význam slova, termín, co je to cxx? Jak a v čem prohlížet, upravit, změnit, exportovat, konvertovat, přehrát, otevřít soubor s příponou cxx (Zdrojové kódy)

Souborový formát: cxx

Jak prohlížet, vytvořit, otevřít soubor s příponou .cxx?

V čem upravit, zobrazit, změnit soubor s koncovkou .cxx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, exportovat, spustit soubor formátu cxx?

Kompilace, spuštění
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio
Borland C++Builder

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
PSPad (Windows, freeware)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.

Definici souborového formátu cxx můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru cxx je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: Zdrojové kódy, editace, .CXX, co znamená cxx?, jak konvertovat, jak komprimovat, .cxx, jak vytvořit cxx, druhy souborů, co to je cxx?, v čem upravit, význam slova, v čem spustit, jak editovat, jak přehrát, Zdrojové kódy, prohlížení, souborový formát

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona cxx? Jak přehrát cxx soubor, resp. jak zobrazit cxx soubor.

Znáte význam termínu Synonymum? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tumor Vzpomněli byste si na význam slova Konsenzus? Víte, co je to Diverzifikace?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cxx. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).