Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, komprimovat, přehrát, převést, exportovat, rozbalit, vytvořit soubor s příponou gpx (Ostatní soubory)

Přípona souboru gpx

Přípona .gps označuje soubor ve formátu GPS Exchange File. Jedná se o otevřený standard ukládání dat (waypointů, bodů zájmů, cest) určených pro GPS přístroje. Soubory tohoto typu lze načíst ve většině GPS zařízení, navigací, programů pro geocaching, apod.

Význam slova, termín, co je to gpx? Jak a v čem zobrazit, komprimovat, přehrát, převést, exportovat, rozbalit, vytvořit soubor s příponou gpx (Ostatní soubory)

Souborový formát: gpx

Jak zobrazit, otevřít, vytvořit soubor s příponou .gpx?

V čem komprimovat, importovat, přehrát soubor s koncovkou .gpx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, převést, upravit soubor formátu gpx?

Google Earth
ADrake
PocketDrake
TopoGrafix EasyGPS
Microsoft Streets & Trips
Safe Software FME Desktop
Garmin MapSource
Garmin Oregon
TatukGIS Viewer
GPS Utility
Merkaartor
TCX

Konverze do/z jiných formátů:
GPSBabel

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Definici souborového formátu gpx můžete sdílet s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru gpx patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: souborový formát, co znamená gpx?, import, v čem spustit, druhy souborů, jak otevřít, jak rozbalit, informace, význam slova, jak editovat, Ostatní soubory, jak vytvořit gpx, jak komprimovat, formát souboru, čím zobrazit, jak převést, editace, jak konvertovat

Nyní už nejspíš víte Co znamená přípona souboru gpx? Jak přehrát gpx soubor, resp. jak zobrazit gpx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Geneze? Vzpomněli byste si na význam slova Pandemický zákon? Pamatujete si definici pojmu Síto? Znáte výraz WWW?

Často hledané koncovky souborů

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou gpx. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.