Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, spustit, prohlížet, zobrazit, editovat, vytvořit, rozbalit soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Přípona souboru fodt

Přípona fodt označuje dokumenty ve formátu OpenDocument Flat XML Document. Jedná se o otevřený formát textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format).

Význam slova, termín, co je to fodt? Jak a v čem otevřít, spustit, prohlížet, zobrazit, editovat, vytvořit, rozbalit soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Souborový formát: fodt

Jak otevřít, exportovat, rozbalit soubor s příponou .fodt?

V čem spustit, změnit, prohlížet soubor s koncovkou .fodt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, zobrazit, importovat soubor formátu fodt?

OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Zaujal vás formát, koncovka souboru fodt? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru fodt je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: prohlížení, spuštění souboru, .fodt, jak editovat, jak komprimovat, jak změnit, import, editace, koncovka souboru fodt, jak převést, jak přehrát, význam slova, .FODT, zkratka fodt, Dokumenty, v čem upravit, formát souboru, přípona souboru fodt

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona fodt? Jak přehrát fodt soubor, resp. jak zobrazit fodt soubor.

Znáte význam termínu Varenyky? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo OEM Víte, co to je Platina? Znáte význam termínu Steampunk?

Zkuste také následující přípony souborů

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fodt. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.