Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Přípona souboru fodt

Přípona fodt označuje dokumenty ve formátu OpenDocument Flat XML Document. Jedná se o otevřený formát textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format).

Význam slova, termín, co je to fodt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Souborový formát: fodt

Jak otevřít soubor s příponou .fodt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fodt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fodt?

OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru fodt? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru fodt patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: čím zobrazit, jak konvertovat, .FODT, informace, koncovka souboru fodt, prohlížení, editace, export, formát souboru, Dokumenty, jak otevřít, import, Dokumenty, wiki, .fodt, v čem spustit, co znamená fodt?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou fodt? Jak přehrát fodt soubor, resp. jak zobrazit fodt soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Čtyřstěn? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Punč Pamatujete si definici pojmu Bašavel? Vzpomněli byste si na význam slova Pozdní sběr?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fodt. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.