Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, rozbalit, vytvořit, editovat, prohlížet, upravit, zobrazit soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Přípona souboru fodt

Přípona fodt označuje dokumenty ve formátu OpenDocument Flat XML Document. Jedná se o otevřený formát textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format).

Význam slova, termín, co je to fodt? Jak a v čem přehrát, rozbalit, vytvořit, editovat, prohlížet, upravit, zobrazit soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Souborový formát: fodt

Jak přehrát, spustit, zobrazit soubor s příponou .fodt?

V čem rozbalit, exportovat, vytvořit soubor s koncovkou .fodt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, editovat, otevřít soubor formátu fodt?

OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru fodt? Potom se o definici podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru fodt se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak otevřít, význam slova, export, .FODT, jak editovat, Dokumenty, jak komprimovat, spuštění souboru, formát souboru, koncovka souboru fodt, jak změnit, jak vytvořit fodt, přípona souboru fodt, co to je fodt?, jak převést, jak přehrát, zkratka fodt, souborový formát

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou fodt? Jak přehrát fodt soubor, resp. jak zobrazit fodt soubor.

Víte, co je to Virus? Znáte výraz Circa? Znáte význam termínu Hysterektomie? Víte, co to je Kemp?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fodt. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.