Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, převést, importovat, rozbalit, exportovat, editovat, zobrazit soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Přípona souboru fodt

Přípona fodt označuje dokumenty ve formátu OpenDocument Flat XML Document. Jedná se o otevřený formát textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format).

Význam slova, termín, co je to fodt? Jak a v čem prohlížet, převést, importovat, rozbalit, exportovat, editovat, zobrazit soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Souborový formát: fodt

Jak prohlížet, komprimovat, zobrazit soubor s příponou .fodt?

V čem převést, spustit, importovat soubor s koncovkou .fodt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, rozbalit, otevřít soubor formátu fodt?

OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Tento text (fodt) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona fodt patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: čím zobrazit, export, Dokumenty, v čem spustit, druhy souborů, import, jak otevřít, souborový formát, spuštění souboru, jak editovat, převod souborů, .fodt, .FODT, koncovka souboru fodt, jak přehrát, jak rozbalit, editace, význam slova

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu fodt? Jak přehrát fodt soubor, resp. jak zobrazit fodt soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Báje? Znáte význam termínu Punč? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Embargo? Pamatujete si definici pojmu Přívlač?

Náhodné formáty souborů

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fodt. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.