Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Přípona souboru fodt

Přípona fodt označuje dokumenty ve formátu OpenDocument Flat XML Document. Jedná se o otevřený formát textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format).

Význam slova, termín, co je to fodt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Souborový formát: fodt

Jak otevřít soubor s příponou .fodt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fodt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fodt?

OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem fodt s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru fodt se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak otevřít, čím zobrazit, význam slova, přípona souboru fodt, v čem upravit, jak převést, import, informace, jak přehrát, koncovka souboru fodt, souborový formát, jak vytvořit fodt, editace, co to je fodt?, Dokumenty, .FODT, jak konvertovat

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou fodt? Jak přehrát fodt soubor, resp. jak zobrazit fodt soubor.

Znáte význam termínu Baráž? Víte, co to je Svastika? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Veni vidi vici? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kreditní karta

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fodt. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.