Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Přípona souboru fodt

Přípona fodt označuje dokumenty ve formátu OpenDocument Flat XML Document. Jedná se o otevřený formát textových souborů ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format).

Význam slova, termín, co je to fodt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fodt (Dokumenty)

Souborový formát: fodt

Jak otevřít soubor s příponou .fodt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fodt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fodt?

OpenOffice.org Writer
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Microsoft Office Word (některé verze)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony fodt sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru fodt je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: informace, spuštění souboru, formát souboru, význam slova, čím zobrazit, editace, jak vytvořit fodt, v čem spustit, souborový formát, jak přehrát, koncovka souboru fodt, přípona souboru fodt, jak konvertovat, jak otevřít, wiki, co to je fodt?, co znamená fodt?

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona fodt? Jak přehrát fodt soubor, resp. jak zobrazit fodt soubor.

Víte, co je to Loftový byt? Znáte význam termínu Dysfrenie? Víte, co to je 3D tiskárna? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Jazyk?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fodt. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.