Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, vytvořit, změnit, rozbalit, otevřít, převést, upravit soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem prohlížet, vytvořit, změnit, rozbalit, otevřít, převést, upravit soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak prohlížet, zobrazit, upravit soubor s příponou .trp?

V čem vytvořit, spustit, změnit soubor s koncovkou .trp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, rozbalit, konvertovat soubor formátu trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti.

Líbí se vám definice přípony souboru trp? Pak se o ní podělte s kolegy, přáteli a partnery na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru trp je v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak rozbalit, jak změnit, Video soubory, zkratka trp, .trp, .TRP, jak přehrát, v čem spustit, souborový formát, čím zobrazit, wiki, formát souboru, co znamená trp?, druhy souborů, Video soubory, jak převést, prohlížení, jak otevřít

Kategorie Video soubory,  trp, ilustrační obrázek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Dynamický rozsah? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Morálka Víte, co to je Falafel? Vzpomněli byste si na význam slova Prvek?

Další vybrané souborové koncovky

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde