Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, komprimovat, spustit, rozbalit, vytvořit, importovat, převést soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem upravit, komprimovat, spustit, rozbalit, vytvořit, importovat, převést soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak upravit, editovat, převést soubor s příponou .trp?

V čem komprimovat, přehrát, spustit soubor s koncovkou .trp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, rozbalit, zobrazit soubor formátu trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Definici souborového formátu trp můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru trp je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: import, jak rozbalit, jak konvertovat, spuštění souboru, čím zobrazit, význam slova, jak změnit, převod souborů, editace, Video soubory, jak přehrát, jak otevřít, wiki, informace, formát souboru, co to je trp?, druhy souborů, export

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Znáte význam termínu Kriminalita? Víte, co to je Cardio Barre? Víte, co je to Ubuntu? Pamatujete si definici pojmu Deviace?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde