Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, prohlížet, konvertovat, editovat, změnit, exportovat, importovat soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem spustit, prohlížet, konvertovat, editovat, změnit, exportovat, importovat soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak spustit, přehrát, importovat soubor s příponou .trp?

V čem prohlížet, vytvořit, konvertovat soubor s koncovkou .trp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, editovat, komprimovat soubor formátu trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených.

Líbí se vám definice přípony souboru trp? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona trp je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: význam slova, .TRP, editace, Video soubory, souborový formát, v čem upravit, převod souborů, v čem spustit, jak editovat, spuštění souboru, prohlížení, zkratka trp, formát souboru, přípona souboru trp, jak přehrát, čím zobrazit, koncovka souboru trp, jak rozbalit

Nyní již víte Které typy souborů se označují koncovkou trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Pamatujete si definici pojmu AKA? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ontologie? Pamatujete si definici pojmu Tětiva? Víte, co je to Dělená strava?

Často hledané souborové formáty

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde