Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak otevřít soubor s příponou .trp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .trp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony trp sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru trp patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, souborový formát, význam slova, jak přehrát, spuštění souboru, .trp, v čem spustit, koncovka souboru trp, jak konvertovat, import, čím zobrazit, jak otevřít, formát souboru, prohlížení, .TRP, informace, jak převést

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Pamatujete si definici pojmu Meditace? Vzpomněli byste si na význam slova Dual core? Znáte pojem Chalva? Víte, co je to Kýla?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde