Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, změnit, importovat, přehrát, editovat, konvertovat, vytvořit soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem prohlížet, změnit, importovat, přehrát, editovat, konvertovat, vytvořit soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak prohlížet, exportovat, vytvořit soubor s příponou .trp?

V čem změnit, zobrazit, importovat soubor s koncovkou .trp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, přehrát, převést soubor formátu trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy.

Líbí se vám definice přípony souboru trp? Pak se o ní podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona trp je v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak přehrát, jak vytvořit trp, .trp, druhy souborů, import, jak rozbalit, zkratka trp, v čem upravit, wiki, co to je trp?, koncovka souboru trp, čím zobrazit, editace, Video soubory, v čem spustit, export, prohlížení, jak konvertovat

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Víte, co to je Curling? Víte, co to je Oolong? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo CouchSurfing? Znáte pojem Maizena?

Náhodné formáty souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde