Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak otevřít soubor s příponou .trp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .trp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to trp? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru trp je v sekci Video soubory

Klíčová slova: formát souboru, význam slova, .TRP, export, jak převést, spuštění souboru, jak přehrát, koncovka souboru trp, jak vytvořit trp, čím zobrazit, v čem upravit, souborový formát, wiki, v čem spustit, co znamená trp?, co to je trp?, Video soubory

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo EAN Pamatujete si definici pojmu Chalífát? Vzpomněli byste si na význam slova Jalovice? Znáte pojem Last minute?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde